Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace mobiltelefo...

Samsung Galaxy Ace mobiltelefonról valakinek valami véleménye, hogy le lesz-e akciózva az idei ballagás idején (Május körül)? Esetleg tapasztalatokat is kérnék, ha valakinek ilyen telefonja van/volt, és hogy jó-e a márka?

Figyelt kérdés
Mert Galaxy Ace típusú telefont kérek ballagásra. Szerintetek jó döntés? Megéri? Szép ajándék ballagásra? Ti örülnétek neki? Köszönöm előre is

2013. febr. 9. 09:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
18%

Utolsó:


Mivel égtem be és hol?

2013. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ja és neked, a samsung galaxy az isten, jobban, mint nekem az xperia...
2013. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Jelenleg milyen típusú samsung telefonod van?


Amúgy ha most a külsőt nézem,akkor fehérben nagyon szép az ALCATEL ONE TOUCH 995!Tudásilag is jó,kijelzője is szép nagy.

[link]

2013. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Jah,és már írtam ezt a hozzászólást :D

Kicsit feledékeny vagyok,sorry :)

2013. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Nekem Ace-m volt több mint 1 évig! Egy életre megutáltam. Szerintem egy elavult nem jó telefon. Akadozott, lassú volt, magától ki-és be kapcsolt, nem tudtam felvenni ha hívtak, nem tudtam elhúzni a zöld feloldó sávot stb.. Soha többet nem fogok venni Samsungot. Sony-t veszek mert szerintem most nagyon jó telefonjai vannak.
2013. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
46%

Ilyen elmebeteg Galaxy fanokat!!!

Miben jó az ace? Semmiben. Pixeles kijelző, gyenge és rohadt elavult hardver, optimalizálatlan os, kell ennél több???

Fényévekkel jobb az Xperia U, de ha neked mindenképp egy galaxy szar kell, mert a galaxy az isten, ám vedd meg, te jársz rosszul nem én, na meg persze a samsung marha jól jár, hogy egy két éves rohadt elavult telefont az árának a duplájáert eladott.

2013. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Hallgasd már meg redondo36 és a vele egy véleményen lévőket!

Az ace-el, és akármelyik galaxy-val nagyon rosszul jársz. Az ace2-nél jobb az Xperia u és sola, mivel jobban vannak optimalizálva, és az s advance-nél jobb az xperia p minden téren.

2013. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
kössz mindenkinek a válaszát! akkor úgy néz ki hogy lemondok az ace-ről mert hogy elavult meg régi..és majd még úgy is a többi telót (amit ti is mondotok) megnézem. mert jövő héten megyek telós boltba és ott kézben megtudom nézni mindegyiket :)
2013. febr. 12. 13:47
 29/29 A kérdező kommentje:
és majd kiderül hogy melyik lesz. ugy is van még néhűány hónapom
2013. febr. 12. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!