Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace mobiltelefo...

Samsung Galaxy Ace mobiltelefonról valakinek valami véleménye, hogy le lesz-e akciózva az idei ballagás idején (Május körül)? Esetleg tapasztalatokat is kérnék, ha valakinek ilyen telefonja van/volt, és hogy jó-e a márka?

Figyelt kérdés
Mert Galaxy Ace típusú telefont kérek ballagásra. Szerintetek jó döntés? Megéri? Szép ajándék ballagásra? Ti örülnétek neki? Köszönöm előre is

2013. febr. 9. 09:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Ne csak azt nézd szerintem,hogy mennek-e rajta az adott alkalmazások.Ha csak kevés igényed is van a telefonnal szemben,nézd azt is,hogy mennyire gyorsan fognak ezek futni rajta.Nem fog-e akadozni.Ha pl. emailt küldesz,vagy meg akarsz nézni valamit neten,azt milyen gyorsan fogja végrehajtani.


Nekem samsung galaxy minim volt,akkor vettem amikor megjelent.Most cseréltem le,egy dupla annyira jó procis telefonra.És MÉRFÖLDEKKEL JOBB!

A galaxy minin is futott minden,de 100x lassabb volt mire bármit elindított.

Szóval ezt a szempontot is vedd figyelembe ha telefont veszel.Tényleg megérné egy frissebb telefont venni már,mint galaxy ace-t.

2013. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
19%
17.09-es vagyok. Nekem 2 éve. A játékra lehet hogy nem a legjobb, de a Temple Run, az Angry Birds meg a Pou elmennek rajta, sőt még jónéhány 3D-s játék, pl. GT Racing. Végülis ez telefon, nem konzol.
2013. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%

Ja, telefon...


Ez inkább kéziszámítógép, de mindegy...

Mennyibe fogajunk, hogy ha ma vennél telót, lexarnád az ace-t?

2013. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
értem. lehet hogy akkro más teló fele nézek. a következő a galaxy s advence vagy az ace2 lenne. jöhetnek ezekről is a vélemények! :D
2013. febr. 11. 18:36
 15/29 A kérdező kommentje:
hogy kb. megéri-e, milyen gyorsak,.... stb.. van e valakinek ilyen?
2013. febr. 11. 18:37
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

Miért kell ennyire samsung?


Ennyiért van xperia u, sola, p.

Mindegyik jobb, főleg a P.

2013. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
ja és nektek melyik szinben tetszik? mellesleg lány vagyok, nekem a fehérben..
2013. febr. 11. 18:38
 18/29 A kérdező kommentje:
most is samsungom van... és nagyon bejött. sonym is volt már, de a samsung egyszerűbben kezelhető vagy nemtom. meg olyan 50 ezer körül szeretnék telót. de jöhetnek az ajánlások is
2013. febr. 11. 18:40
 19/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi nem egyszerűen kezelhető pl. az xperia U-n?


50-ért 2 magos proci, hd videófelvétel stb.


Milyen sony-d volt?

2013. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Redondo most mit küzdesz az igazadért?Már így is beégtél a az Xperia Isten U-dal.

Kérdező:S Advance nagyon jó teló(jobb mint az Ace sokkal).Az Ace 2 sem rossz viszont szerintem Advancel jobban járnál.Szín szerintem mindegy úgyis lehet rá kapni tokokat bármilyen színben.:)Mondjuk nézhetsz használtan Galaxy S2-t is.Úgy szerintem van olcsón is bár ballagásra előnyösebb az új.Úgy meg szerintem neked drága az S2.

2013. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!