Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 800 vagy Lumia 620? Nem...

Dan Romeo kérdése:

Lumia 800 vagy Lumia 620? Nem tudok dönteni. :\

Figyelt kérdés
Már jó ideje kinéztem magamnak azt a 800-ast, nagyon is tetszik, csak egy gondom van, hogy nem kap WP8-as frissítést... Nem is zavarna annyira, hiszen ott van a WP7.5, de attól félek, hogy elhanyagolódik az a platform és nem fognak rá fejleszteni, csak WP8-ra :\\ 620 az még nem jelent meg idehaza, de olvasgattam róla, és nagyjából okés, de viszont hiányolom belőle a szép nagy kijelzőt, és a jó kamerát, ami a 800-asban van... Ráadásul az már árban is kicsit drágább, mint a 800, és nincs rá sok pénzem... Tehát szerintetek megéri a 800-as Lumia? 2 évig lenne úgyis csak nálam, mert 2 évente cserélem a telefonomat :) Előre is köszönöm a válaszokat :D

2013. febr. 11. 16:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A 18 hónapos szoftvertámogatás csak a nokia saját programjaira vonatkozik, illetve apróbb bugfixekre.Nem arra, hogy a wp8-ra írt appokat portolják 7.x-re is.

Mivel a két OS alapjaiban eltér egymástól, teljesen más a keretrendszer, így a 8-as appok nem tudnak elfutni 7.x-en.Csak fordítva.A Rovio meg kidobta 8-ra az angry birds új részeit, 7-re már szerintem nem fogja úgy sem, hiszen a 7.x OS kifutott.

A 18 hónapos sotware support meg csak a Nokiára igaz, más gyáró egyik-másik telójára kidobja még a 7.8-at most a napokban, és le is van sajnálva az egész.

2013. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Lényeg az Angry Brangli!:)Egyébként van: [link]

[link]

Ettől függetlenül Lumia 620.WP7-em van,de egy éve vettem.Most már WP8-at vennék,ahogy váltani is fogok 620-ra,vagy 720-ra. [link]

2013. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Mekkora genyaság... Akkor fejezzék be a 7.x-es eszközök forgalmazását... Ez épp olyan, minthogy nem lehet már s60v5-ös telefonokat kapni, meg s^3-asakat sem, csak Belle-seket... Amúgy a portolás megoldható lenne, csak lusták, mint a faszom. Ha megoldható iOS-ről, Androidra vagy WP-re, és fordítva, akkor nem hiszem el, hogy egy adott cégen belül nehéz lenne lejjebb portolni. Mondjuk lehet, hogy ettől függetlenül a 800-asat veszem meg, de már a 620-hoz húz a szívem, hiába gyengébb a kamerája...
2013. febr. 12. 19:41
 14/24 A kérdező kommentje:
Jé, és tényleg van :D És ezt csak bankkártyán lehet megvenni, vagy telefonon keresztül is meg lehet?
2013. febr. 12. 20:02
 15/24 anonim ***** válasza:
vásárolni csak kártyával tudsz, de abból sem minden fajtával.Ez egy netes bolt lényegében.De a VISA jó hozzá tuti.
2013. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de telefonról is fel lehet menni rá, és ott a kártyáról leszedi a pénzt. Mármint a SIM kártyáról.
2013. febr. 12. 20:21
 17/24 anonim ***** válasza:

Nem....nem simről veszi, nem sms-ben, nem csapják a számlához.Ha vásárolni akarsz, meg kell adnod a bankkártyád adait, és lényegében kártyával tudsz vásárolni csak.

Csakúgy ahogy a Google play-en is, vagy az Appstore-ban.

2013. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Nem ingyenes alkalmazás vagy játék esetén:


Az alkalmazás kifizetéséhez koppintson a Vásárlás elemre (ezt kétszer kéri a rendszer).

A Kipróbálás elemre koppintva letöltheti az alkalmazás ingyenes próbaverzióját (ha van ilyen).

Megjegyzés

Az alkalmazások ellenértékét alapértelmezés szerint a telefonszámlára terheli a rendszer (ha lehetséges). Ha inkább hitelkártyával szeretne fizetni, koppintson a vásárlás jóváhagyását kérő képernyő Fizetési mód megváltoztatása elemére.



Ez a marketplace útmutatóban van...

2013. febr. 12. 21:12
 19/24 A kérdező kommentje:
Végülis döntésre jutottam. 800-ast nem veszek, mert nincs WP8, egy erősebb WP8-as pedig nagyon drága, ezért veszek egy Xperia P-t. Ennek ellenére a Windows Phone még mindig jobban tetszik, mint az Android, de ha ló nincs, szamár is jó :) Köszönöm a segítséget :D
2013. febr. 12. 23:53
 20/24 anonim ***** válasza:

t-mobilos vagy igaz? Ugyanebben a törlesztesben vetten a 800at angry birds 230 ft. :) de nem akadozik meg szarozik , sztem megéri , persze én ugy voltam vele , hogy csak a wp 8 szólt a 620 melett semmi más...;-)

Ja és alapból rajta volt a 7.8 .

2013. febr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!