Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 800 vagy Lumia 620? Nem...

Dan Romeo kérdése:

Lumia 800 vagy Lumia 620? Nem tudok dönteni. :\

Figyelt kérdés
Már jó ideje kinéztem magamnak azt a 800-ast, nagyon is tetszik, csak egy gondom van, hogy nem kap WP8-as frissítést... Nem is zavarna annyira, hiszen ott van a WP7.5, de attól félek, hogy elhanyagolódik az a platform és nem fognak rá fejleszteni, csak WP8-ra :\\ 620 az még nem jelent meg idehaza, de olvasgattam róla, és nagyjából okés, de viszont hiányolom belőle a szép nagy kijelzőt, és a jó kamerát, ami a 800-asban van... Ráadásul az már árban is kicsit drágább, mint a 800, és nincs rá sok pénzem... Tehát szerintetek megéri a 800-as Lumia? 2 évig lenne úgyis csak nálam, mert 2 évente cserélem a telefonomat :) Előre is köszönöm a válaszokat :D

2013. febr. 11. 16:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Megvárhatnád a 720-ast is,de mindegy.Én azt várom.Valószínű ebben a hónapban Barcelonában bemutatja a Nokia,áprilisra ideér.Nekem 710-esem van,én biztos arra váltok.Lumia 720:

4-inch TFT display with a resolution of 480 x 800

Qualcomm MSM8227 dual-core @1.2GHz

1GB RAM

3G, Wi-Fi dual-band

8GB onboard storage with microSD card slot

NFC, Wireless Charging

5MP camera with Carl Zeiss optics and 720p video recording

Removeable panels

2013. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Áhh, Xperia P jobb. Ha WP-t vennék, akkor az mindenképp a 820 vagy a 920 lenne, de azok baromi drágák. Xperia P, 1 GHz 2 magos proci, 1 giga RAM, 8 megapixeles kamera, 1080p videófelvétel, 16 giga tárhely(nem bővíthető), 4 inches kijelző, szóval ja :) És ráadásul kb. ugyanannyiba kerül, mint a Lumia 800. Persze a Lumia sokkal szebb, és a kamera klasszisokkal jobb(Carl Zeiss), ráadásul a WP sokkal stabilabb OP rendszer, mint az android, de WP-re nézegettem a játékokat, és baromi drágák :\\ Androidra a fele ingyenes, a másik felét meg letöltöm xD
2013. febr. 15. 19:27
 23/24 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy milyen az a proci,meg hogy milyen rendszert kell ellátni,futtatni.Nem minden a mag,meg a ram,sőt még a megapixel sem,ha egyébként a kamera szenzorok nem jók.Ha van kedved olvasgatni: [link]
2013. febr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 lakatos kristof válasza:
A P szar ismerem haveromnak van (vett) megbánta annál még a Prestigio is jobb meg az alcatelek....amúgy én is a 800 és 620 között vacilálok....de mindenképp megvárom a 720-at mert az kockás mint a 800 a 800 még azért lehetőség mert szép.....szóval nálam kb. leszűkült 520vs620vs720....az a gond hogy az 520 gyenge a 620 nem kocka és a 720 lehet nem olcsó....és elég zsidó vagyok szóval az ár a 2. legfontosabb az 1. lényegtelen....de ha bejön a wp akkor várs meg a huawei ascend w1-et nagyon jó és az ára is annyi lesz mint a 800-é jó kamera!!!!(elöl-hátul)...wp8,szép,erős...
2013. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!