Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 vs Sony XPERIA Z?

IPhone 5 vs Sony XPERIA Z?

Figyelt kérdés
miért?indokolt választ kérnék.:D

2013. febr. 12. 17:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Miért, meg szeretnéd venni valamelyiket?
2013. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Mr.Kütyü ***** válasza:
41%
Xperia z. Hardvere fény évekkel jobb, kijelzője még ezerszer jobb, kamerája is évezredekkel jobb.
2013. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
54%
iphone így, iphone úgy, iphone jó. igen lehet hogy jó de számomra nem. szerintem egy kib*szott drága telefon. annyiért sokkal jobbat veszel. szóval egyértelmű h xperia z. az meg most a sonynak a csúcstelefonja nem?
2013. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%

xperia z

nem olyan szinten túlárazott, mint az iphone

Hardverileg erősebb (persze lehet, hogy nics olyan jól optimalizálva az android vele, mint az iphone a ios-el, de nemfog akadni)

szval ha van elég pénzed, akk az xperia

de úgyis jön majd sok iphone fan, akik az iphone-t fogják javasolni.

Igazából végső soron neked kellene eldöntened, h mit szeretnél: bika hardvert, "kevésbé" optimalizált op. rendszerrel, vagy egy jól optimalizált, "kisebb" hardverű okostelefont.

2013. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
fúúú második, azért az xperia z sem a tökéletes telefon...:D igazából az iPhone drága, az Xperia Z meg jó meg minden, de minek? Szerintem aki arra vesz telefont, hogy papíron övé legyen a legerősebb meg legkorszerűbb, az bolond...én biztos nem venném meg ezek közül egyiket sem, ameddig a legtöbb alkalmazást és játékot egy ezeknél jóval olcsóbb telefon is elviseli.
2013. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Igen (első).Még karácsonykor meg akartam venni az iphone 5-öt, de végül nem vettem meg.Januárban bemutatták az xperia z-t és összezavart az egész.Nagyon szeretem az xperia z-ben a széles kijelzőt (mert tisztább,szélesebb,világosabb stb.), a 13 mp-s kamerát, hogy vízálló stb. Az iPhone-ba azt szeretem, mert vékonyabb, több szórakoztató alkalmazás van benne (azt hiszem), könnyebben használható és gyorsabb. Egyszerűen nem tudok dönteni..
2013. febr. 12. 18:17
 7/28 A kérdező kommentje:
főleg azért szeretnék telefont váltani mert egy régi xperia x10-em van, amit lassan 3 éve használok és tele van karcolásokkal, akkuja meggyengült még egy napos se tart és sokszor lefagy és kikapcsol amikor a legnagyobb szükségem lenne rá :). Sokszor jön hogy kicsapjam (de meg nem tenném):D
2013. febr. 12. 18:28
 8/28 anonim ***** válasza:
65%
Első vagyok. Akkor mindenképpen Xperia Z -t vegyél! Az okokat már előttem leírták.
2013. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
ok :) 70%-ban xperia z-t veszek :)
2013. febr. 12. 22:02
 10/28 Balázs88 ***** válasza:
57%

Iphone helyett inkább xperia Z szerintem is.


de a Nexus 4 is nagyon jó és gyors telefon és vagy 2évig arra jön ki először a legújabb android szoftver.


Vagy várhatsz még a MWC-ig és ott bemutatják az új mobilokat.

2013. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!