Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 vs Sony XPERIA Z?

IPhone 5 vs Sony XPERIA Z?

Figyelt kérdés
miért?indokolt választ kérnék.:D

2013. febr. 12. 17:29
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
48%

Xperia Z!

Én óriásit csalódtam az Iphoneban.Amúgy sem tetszett,nemtudom ti hogy vagytok vele,de nekem azt a gagyi kínai játéktelefonokra hasonlít:DArról nem is beszélve,hogy kétszer leejtettem,egyszer a szőnyegre,szépen megrepedt a kijelzője,másodszor meg a betonra,akkor előlap hátlap..persze vagyonokért csinálták meg:)És hogy mennyire stabil?Annyira mint az Androidos telefonok...nekem többször lefagyott,képernyőzár hangja késik stb.Kamerája nem rossz,de a színek sose hasonlítanak az eredetihez.A Z olcsóbb és szerintem jobb is.Nekem kimondottan tetszik hogy ilyen nagy,bár ez ízlés kérdése...mondjuk igaz,ára most felment egy tízessel és kitudja mennyivel fog még.

2013. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 frenki1 válasza:
57%
Egyértelmű Xperia Z. :)de különben 100rongy alatt is lehet venni teszveszen vagy más ilyen oldalon 1-2 hónaposat viszonylag jó állapotban
2013. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Lehet, hogy olcsóbban lehet kapni, de ha boltban veszed (pl.Tímobájl), akkor 1800-ért kötsz rá biztosítást és bármi baja van, beviszed és javítják.
2013. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
32%
#21 létezik olyan h tok !! :DD meg van olyan is ami az egész telefont körbe veszi soo ha leejted semmi baja nem lesz :DDD nekem nem olyan van , már én is ejtettem le többször is semmi baja nem lett :D szóval nem értem mi az a nagy csalódás :D kérdező pedig.. csak annyit mondok h aki lehordja az iphone5öt az csak IRIGY.. sajnos nem mindenki engedheti meg magának h olyan telefonnal futkosson mint a sztárok :) ezért mindenki hordja az iphonet..baromság :)vehetsz persze Z-t is..de ha rám hallgatsz ne vegyél olyat. Bas*ott nagy telefon és nem egy "hölgynek" való, minek akkora nagy telefon mint vmi laptop ?? :D a másik ez a vízállóság..LOL. most basszus ha nem akarsz te is olyan videókat csinálni h berakod a vízbe és akk azon élvezel el h vajon baja lesz vagy sem..akkor hajrá :D na de végül vettél ? vagy milyet ?:)
2013. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
69%

Xperia Z!!!!

olcsóbb,jobb,

2013. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
55%
Nekem Xperia Z-m van! Én csak ajánlani tudom ... először nekem is hatalmas volt a telefon ,de 1.2 hét és már teljesen megszoktam! A kijelzője nagyon szép ... a kamera nagyon jó(igaz néha túl zajos a fényviszonyok miatt),de teljesen rendben van minden ... kicsit néha melegszik a hátlap és van olyan pontja is amikor gondolkodik 1 másodpercet ... így kell szeretni :) Én mondom csak ajánlani tudom !!!!
2013. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Mindenképp SONY!!!
2014. okt. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Egyértelműen csak a SONY!

Próbáljál már meg víz alatt fényképezni az iPhone-al, a sony z1 továbbá 20,7 megapixeles nem 8 mint az iPhone 5, fényévekre van a két telefon egymástól.

2015. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!