Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 vs Sony XPERIA Z?

IPhone 5 vs Sony XPERIA Z?

Figyelt kérdés
miért?indokolt választ kérnék.:D

2013. febr. 12. 17:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
39%
Még hogy a Z nem akad. Ha a kezdőképernyőn 2 nél több widget van, akad. És nem csak ott.
2013. febr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
36%

iPhone!!!

ha tetszik a dizájn és van rá pénzed akkor szerintem i5-öt vegyél, lehet hogy papíron nem olyan jó a hardvere, de itt optimalizálva van az op. rendszer és tuti, hogy gyorsabb mint bármelyik androidos telefon! nem tudom milyen képernyője van a sony-nak, de i5-nek is nagyon szép és tűéles. nagyon jó anyagból van összerakva és mikor megfogod érzed, hogy nem egy gagyi játéktelefont fogsz. rengeteg kiegészítő, tok van rá + alkalmazás (szerintem több mint más telefonra). mondjuk ha a sony tényleg vízálló az elég jó tulajdonság, de nekem nem tetszik az android (igaz hosszabb távon még nem próbáltam csak ismerőseim, barátaim telefonját, de nekem nem tetszett és nem is vennék) most egy 2éves iPhone4-em van és teljesen megvagyok vele elégedve, jobban is örülök neki, hogy akkor nem másik telefont vettem hanem ezt! és biztos van akinek nem tetszik, nem jön be ez a telefon és én se azt mondom, hogy most ezt szeretni kell és az is igaz hogy túl van egy kicsit árazva (de minek adná olcsóbban ha ennyiért is megveszik). ezt neked kell eldönteni én az iPhone-t javaslom! remélem segítettem :)

2013. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
60%

előző vagyok.

ja és minek 13mp-es kamera??? minek?? csak több helyet foglal el egy kép, mert attól, hogy nagyobb nem lesz jobb (vagyis egy ideig igen, de utána már csak nagyobb méretnél tűnne fel pl. plakát vagy A3-as papír amekkorában te már úgy se néznéd) nem attól lesz szebb képed, hogy 8 helyett 13mp-es hanem az a lencséken múlik, de amúgy is egy 4"-os kijelzőn rohadtul nem fog feltűnni, hogy ez most 13 vagy 8... ha meg szép képet akarsz csinálni vegyél fényképezőt ne telefont! nekem i4-en az én kis 5mp-es kamerámmal is jó időben nagyon szép képeket lehet csinálni, rossz időben is, de akkor ha kiteszem teljes képernyőre a 22"-os monitoromon már nem olyan szép, és este is elég jó képet csinál, persze nem olyat mint egy több száz ezer forintos profi fényképező, de arra tökéletes, hogy megörökítsem a pillanatot és utána esetleg feltegyem facebbokra vagy twitterre. + én elég sok képet csinálok már több ezret csináltam vele és a most is van a telefonon vagy 8-900db és így is sok helyet elfoglal nem még ha dupla ekkor mp-es lenne... mellékesen tesómnak i5 van és annak már tényleg nagyon nagyon jó a kamerája, sötétben is nagyon jó képeket csinál (az 8megapixeles) és szerintem ennél nem kell jobb egy telefonba.

2013. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó: A Z -nek fullHD -s kijelzője van 5 colon, tehát élesebb mint az i5 -nek. De tök fakó az egész, kis betekintési szöggel.
2013. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
várdmeg a többit most fognak kijönni a csúcsök s4 az uj htc mind ful hd...am a sony jobb egyhátránya a kijelző nem ips nem is amoleed picit gyengébb szinek kisebb betekintésiszög iphonba ips panrelvan de az amoled a legjobb az ips meg picit gyengébb a sonyé a leg gyengébb néz teszte ettől eltekintve tőkéletes
2013. febr. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
57%
elözővagyok iphone 326 dpi ez is szép de a sony 420 körül azt nem tom pontosan és 5 colon lélegzet elálitó... csak amoledben jpblene az majd a samsung s4 es lesz amit s
2013. febr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
31%
Először meg kellene tanulnod helyesen írni, aztán normálisan fogalmazni. Köszönöm.
2013. febr. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
42%

(12,13. kommentelő)

elhiszem, hogy szebb a kijelzője, de nekem már a 4" is nagy 5"-os tepsifont meg végkép nem szeretnék, de sok embernek meg pont ez tetszik. ha nagy kijelzőt szeretnék veszek egy tabletet. amúgy nekem maga a telefon se tetszik, szerintem iPhone sokkal sexybb, de ez megint szubjektív

2013. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
45%

i5. Lehet hogy papíron rosszabb hardver, DE az nem fog akadni. Aki tepsivel akar mászkáláni az meg vegyen Z-t.

A Z már egy kisebb táblagép. Akkor inkább iPad minit veszek az iPhone mellé, ha naponta filmnézésre akarom használni.

ez a saját személyes véleményem, nem kell lepontozni, mert valaki nem ért velem egyet.)

2013. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
72%
persze ipad mini + iphone 5 ami egyenlő 300 000Ft ha a legkisebb 16 gigás 5öst veszed,helyette akkor inkább veszek z-t 160ér...
2013. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!