Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket éri meg jobban?...

Melyiket éri meg jobban? Samsung galaxy s2, vagy Apple Iphone 4s?

Figyelt kérdés
Csak az a 2 választási lehetőség van, nem szeretnék semilyen más telefont, már átnéztem a többit, és ők kerültek ki győztesen. Egyelőre 70%ban az iphone pártyán állok, mert nem fagy le, jól van összerakva, szép a képminőség. Ha lehet, tapasztalatokat is.

2013. febr. 19. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt vedd amelyik tetszik külsőre. Úgy sem lehet 70%-ról meggyőzni arról hogy az S2-t vedd, szóval nincs értelme érvelni mellette.
2013. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De tényleg nem tudok dönteni. Külsőre mind2 tetszik, de apple akkor is egy apple. viszont az s2 is egy nagyon jó telefon, és mondjuk olcsóbb is jóval.
2013. febr. 19. 15:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Ismétlem: 70%-ról nem lehet meggyőzni, akármit is mondhatok, te akkor is eldöntötted hogy Apple kell, és ennyi. Az Apple nagy hátránya az App Store, az S2-é az hogy 30 perc játék után kell 10 perc szünet a hőmérséklet miatt. Hogy lefagy-e az annak a kérdése hogy mennyire kezeled tapasztaltan. Egy szakértő user mielőtt nagyobb alkalmazást indít el, tisztítja a memóriát és akkor nem tapasztal lagokat, bár S2-nél erre sincs szükség mert elég masszívan van hardveresen összerakva. A képminőségről ne beszéljünk, ez szubjektív dolog, hogy te mit akarsz látni és mi van ott valójában (ha elhiszed hogy a bal oldali szebb, akkor nem lehet meggyőzni hogy technikailag a jobb oldalinak van szebb képe). S2-t nyúztam jó sokáig, megjelenés óta megvolt, nem volt vele bajom, csak ennyit tudok mondani. Szerintem kell az a 4,27"-os kijelző a netezéshez legalább. És a maradék pénzből vehetsz magadnak valami szépet (ráadásul ennek tok sem kell, mert elég masszív a kijelzője, sokkal időtállóbb mint a 4s-nek)
2013. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
21%
iPhone 4s
2013. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Sztem Motorola Droid RAZR MAXX HD
2013. febr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
ha egyszer meg akarsz szabadulni tőle, akkor 4S. S2 már most közel olyan áron van, mint egy iPhone 4. Ez megvételkor fáj, de iPhone 4s kb 2 évig még simán jó lesz, az S2 meg akkor már eladhatatlan lesz normális áron, és akkor majd jól jön.
2013. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
vagy esetlen iphone 5, és azt olyan 3 év múlva is el tudom adni olyan áron, hogy nem kell sokat spórolnom egy újhoz. Elég sok fejtörést okoz egy új telefon :) meg kell gondolni jól...
2013. febr. 19. 19:53
 8/12 Jófej:D ***** válasza:
79%
Galaxy s2
2013. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nevmarfoglalt? válasza:
44%

szia.nekem s2om van es meg vagyok vele elegedve.iphont nem vennek, hiaba van jol osszerakva,tokeletes a kepminosege ha csak divataru...az apple kijelzoje fako,ellenben az s2nek gyonyoru szines kinelzoje van!ha leejted az ajfont nagy esely van ra h torik az uveg es az kijejzovel egyutt kell cserelni..

igazat adok a kommentelonek, kell pihentettni a telot jatek kozben es kell a nagy kijelzo!

iphonrol csak iphonra lehet kuldeni adatot ez is egy hatrany..

iphone5 -ot meg ne vegyel mert draga is es hulyen is nez ki ezzel a ujj 16:9es kijelzovel.:)

2013. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 lumia800i ***** válasza:
Iphone 4s 64gb
2013. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!