Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Opera mini igy ingyenes?

Opera mini igy ingyenes?

Figyelt kérdés

t mobilnál xs netcsomagra álltam át.

hamar le is fogyott a megengedett netkeret, belassult nagyon.letoltottem az opera mini alkalmazást, és most jo(bb)

a net, de ugy-e nem kerul tobb pénzbe, nem kell pluszban fizetnem, mint amennyi a dijcsomagom?...


2013. febr. 24. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Mozaik XS díjcsomag. Nem kell semmit pluszban fizetni.

Pont az a lényege az Opera mininek, hogy lassabb nettel is oké.

2013. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ertem, de a megengedett keret lejart..igy mostmar az opera minivel hasznalom.szoval hasznalom a kereten felul..nem lesz tobb a koltseg?
2013. febr. 24. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Mozaik XS díjcsomag. Nem kell semmit pluszban fizetni.

Mi nem érthető ezen? Talán el kéne olvasni a csomag leírását. Nincs túlforgalmazási díj tehát nem kell többet fizetni.

2013. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mini arra jó, hogy jóval többet tudsz rajta netezni a megengedett kereten belül. Ha már túllépted a keretedet, a minin való netezés is plusz forgalmat használ és, bizony, fizetned kell érte. Kivéve, ha wifin használod.
2013. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most te komolyan ilyen gyökér vagy utolsó?

Nincs túlforgalmazási díj mit nem lehet azon érteni?

2013. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!