Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone4 vagy Samsung Galaxy...

Iphone4 vagy Samsung Galaxy s3 mini?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb és miért?

2013. febr. 24. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Az iPhone 4-et többért el tudod majd adni.
2013. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megérni meg egyik sem éri meg.
2013. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
pont ugyan ezen gondolkodom én is! :(
2013. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát... iphone 4 jó-jó, de mégis csak több mint 2éves és én is érzem a sajátomon, hogy kezd lassulni (mondjuk ez a szoftver frissítések miatt van és én is lecserélném már, de annyira nem tetszik az i5, a többi gyártónak meg nem tetszik a telefonja) és gondolom nem 1-2 évre tervezel hanem többre is akár úgy pedig már én tuti nem vennék. inkább most vennék egy olcsóbb telefont és jövőre vagy később rászánnám a pénzt és vennék egy jobb telefont
2013. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik se éri meg. Az Iphone 4 már elég régi, az s3 mini meg nagyon túlárazott. Ennyiért a legjobb egy Xperia S, vagy Sl.
2013. febr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!