Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott valaki Acay berry...

Fogyott valaki Acay berry vagyRasberry Keton Forte segítségével? Tapasztalatok, mellékhatások?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Senki. Hidd el, ha ezek a vackok használnának, akkor nem létezne olyan gazdag nő, aki túlsúlyos, mert milyen egyszerű lenne csak felvásárolni ezt a sok szirszart, miközbe csokit esznek mindennap. A modellek sem éheztetnék magukat, mekibe tömnék a fejükbe a sültkrumplit shake-kel, aztán egypár csodatabit bedobnának és voila! kész a bombanő! Hát sajnos nem így megy, pedig milyen jó lenne...
2012. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,de én konkrét tapasztalatra lennék kiváncsi
2012. nov. 8. 13:05
 3/9 anonim válasza:

Raspberry Ketone Forte:


Sztem ne ruházz be rá. Persze, lehet mondani, hogy mindenkinél máshogy hat... de valahogy nehezen hiszem.


Én azt tudom, hogy olyanokat ígértek, hogy csökkenti az étvágyat, gyorsítja az anyagcserét, olvad a zsír látványosan, már az első héten 4 kiló, egy hónap alatt minimum 8, de inkább 16 kg mínusz... Energizál, stb. Épp csak nem süt-főz-mosogat helyettem. Aha.

Én eleve nem szoktam vacsorázni, és pár hónapja tartó derékfájás miatt nem tudok sportolni, és hiába figyelek az étrendemre, nem eszek zsíros ételeket, kevés hús + nem nassolok... de mégis azóta elkezdtem hízni... Na, gondoltam majd ezzel a csodaszerrel kicsit lefaragok, jobb híjján...


Két hete szedem. Már az első naptól kezdve majd' éhen halok, két alkalommal annyira éhes voltam, hogy muszáj volt vacsoráznom is egy keveset. 3 kg-ot híztam az elmúlt két hét alatt.


Olvastam máshol is fórumokat (szidom is magam, hogy csak a megrendelés után) és bizony sokan írják, hogy nemhogy nem fogytak, hanem híztak tőle.


Úgy döntöttem, hogy végigszedem a havi adagot, aztán ha nem változik a helyzet, kérem vissza a pénzem...


Soha többé nem rendelek semmi ilyet, inkább még kevesebbet eszek és zöld tea reggel-este... + almaecetes víz. A régi módszerek a legjobbak.

2012. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!ÉN IS SZKEPTIKUS VAGYOK EZZEL KAPCSOLATBAN,EZÉRT KÉRDEZTEM
2012. nov. 10. 13:23
 5/9 anonim válasza:

Szia

Kipróbáltam!

Napi 2 bogyó

Napi 1 óra sport

15 óra után nulla kaja

Az elő két hét baromi nehéz volt!!!

Utána egész megszoktam, és már éhes sem voltam, egészen belejöttem!!! :)

És a vége 30 nap és 60 bogyó bekapása után!!!!

SIRALMAS!!!!!!

2 KG MINUSZ ÖSSZESEN!!!!!

Nem akarok bulgáris lenni, úgyhogy abba hagyom a vélemény nyilvánítást. :(

2013. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolónak: bocsi, de napi egy óra sporttal és azzal, hogy 15 óra után nem eszel, ugyanezt az eredményt elérted volna bogyók nélkül.

Ezek a csodaszerek leginkább a pénztárcát fogyasztják.

Hal, saláták, sok víz, mozgás. Garantált a gyors fogyás!

2013. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem sikerült fogynom ettől a "sz.rtól" .

Nem értem miért sz.rozzátok le.

Azt megértem hogy a gyógyszereket megteszitek meg a szuper fogyasztókat.

DE HA EGY TABLETTA CSAK Acai berry vagy Rasberry-T TARTALMAZ AKKOR AZ JÓ !!!!!!!!

HAHÓ SZÁRÍTOTT GYÜMÖLCS. Ha csak szárított gyümölcsöt tartalmaz egy kapszula vagy tabletta akkor nyugodtan szedheted mert egészséges!!!!!

Egy kis infó: [link]

Nincs mellékhatás.

2013. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

[link]

Hihetetlenül magas antioxidáns- és vitamintartalma révén kiemelkedően hatékony egészségvédő szer, a benne található omega3-zsírsavaknak köszönhetően például érrendszeredet és szívedet is megvédi, sőt, még alakodra is jó hatással lesz. Aminosavai révén növeli teljesítőképességed, így nemcsak a napi stresszel szemben tesz immunissá, de az edzést is hatékonyabbá teszi.

Magas rosttartalmának köszönhetően serkenti emésztésedet, növeli anyagcserédet, és a szervezet méregtelenítésében is részt vesz. Az acai bogyó segítségével fittnek és frissnek érezheted magad, biztos lehetsz a testi-lelki megújulásban, sőt, nőiségedre, szexuális kisugárzásodra is pozitívan hat. A hazai bioboltokban már vásárolhatsz acai bogyóból készült koncentrátumokat, illetve italokat. Ezek mindennapos fogyasztásával könnyedén elérheted legjobb formádat.

2013. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bondorka válasza:

Én kifejezetten rosszul voltam tőle, 3 nap után abba kellett hagynom.

Kérném vissza a pénzemet, de pár ködösítő levél után már nem is válaszolnak.

Bezzeg valami automata címről küldik a szer reklámját heti rendszerességgel.

Jó lenne összefogni és följelenteni őket.

2013. febr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!