Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android telefonom este többet...

Android telefonom este többet merült ma, mint szokott éjjel. Az aksi használatnál megnéztem, hogy jó ideig "ébren" volt. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
A kijelző nem volt bekapcsolva, nem világított. Csak azt az egy sávot jelzi, hogy "Ébrenlét". Illetve ezt meg lehet akadályozni, hogy ne kapcsoljon be?

#androidébrenlét
2013. febr. 28. 12:46
 1/4 anonim válasza:
Este semmit nem frissített le? Esetleg Wifi, Bluetooth úgy maradt? Célszerű esténként tölteni, akkor úgysincs rá akkora szükséged, mint nap közben :) és 1 napot minden telefon kibír.
2013. febr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem maradt bekapcsolva semmi, ezekre mindig figyelek, és nem is frissített. Délután töltöttem, általában este szoktam, de 2 napot így is kibír. Csak mégis érdekel, hogy mi az az ébrenlét.
2013. febr. 28. 14:25
 3/4 anonim válasza:
Nekem Xperia U-telom van és fél napot bir ki töltés nélkül.. 3 hete vettem.. Rendessen 12 órán keresztül égettem. Mindig figyelek arra hogy Wifi meg ilyenek ne maradjanak bekapcsolva.. Erre esetleg tudotk valamit mondani?
2013. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem samsungom van. Én mindig kilövöm újraindítás után a felesleges programokat pl:google+,chaton.. és általában a facebook, messengert is kiszoktam. Így is szoktam játszani rajta, teljes 2 napot nem bír ki, de megfelel. Szedj le valami TaskKillert.
2013. febr. 28. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!