Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülések nagy része tényleg...

A szülések nagy része tényleg este vagy éjjel indulbe? Nektek mikor indult? 36+4hkm

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 12:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Az elsőnél az esti híradó közbe éreztem az első fájást és délután 2-re lett meg.

A másodiknál hajnal 3 után picivel és 5.48-kor lett meg.

2013. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Az elsővel kb. délután fél 3 körül mentem be a kórházba, 4-re meglett.

A másodikkal este 6 után mentem be, 23 órára lett meg.

2013. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mind a kettő reggel kezdődött és késő estére születtek meg.
2013. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
minden szülés éjjel, nyugalmi állapotban indul, csak lehet, h az érezhető fájások csak napközben jelennek meg, ha gyorsabb a kezdeti események lefolyása, akkor hajnalban .
2013. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem hajnali 5 körül kezdett gyanús lenni. 7-re értünk a kórházba, és 9-re meglett a fiam. :)
2013. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én már késő délután furcsán éreztem magam, fájt a hasam, de csak úgy ahogy a jóslók szoktak, annyi különbséggel, hogy ez nem szűnt meg, hanem tartott másfél órán át egyfolytában. De a tényleges fájások 22:20-kor kezdődtek. 5:21-kor született császárral
2013. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Bent feküdtem a kórházban egy napja, rossz volt az nst-m. este nyolckor kezdtem érezni a fájásokat, éjfélre kezdtek rendeződni és sűrűsödni, hajnali negyed háromkor burkot repesztett a doki és reggel három negyed nyolckor a kezemben volt a picur
2013. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Délután 3 óra körül jöttek kimutatható fájások. Este 6órára lett meg a pici.
2013. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia! Elsőnél este 21:50-kor éreztem fájást, azonnal tudtam, hogy kezdődik a buli, mert ilyet még nem éreztem. Szépen aztán 15, majd 10 és 5 percesekre sűrűsödtek, úgyhogy akkor fél 3-kor bementem a kórházba, du. fél 2-kor bújt ki (más ideje volt, mert annyira kifáradtam, hogy a doki már császárt kezdett emlegetni...)

A másodiknál du. vendégségben voltam, ott éreztem ilyen menzesz-szerű derékfájdogálást, de tök összevissza, este meleg zuhanytól sem múlt el, de tök rendszertelen maradt és azért egyre kellemetlenebb lett, éjfélkor elegem lett és bementem a kórházba, hogy most akkor mi van, hááát, negyed 3-ra kibújt a baba :-)

Harmadikat meglátjuk, én 36+2 vagyok! Kicsit kíváncsiskodhatok? Hogy vagy? Hol szülsz? Hányadik baba? Üdv! :-)

2013. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Bocs, jav.: "már ideje volt..."
2013. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!