Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez az éjjel-nappal Budapest...

Ez az éjjel-nappal Budapest nem egy erkölcstelen műsor? Hogy adhatják ezt le kora este?

Figyelt kérdés
Milyen példát mutatnak? Összefekszenek mindenkivel, buliznak éjjel-nappal, erkölcsi korlát nincs. Dolgozni nem kell, tanulni se. Ez lenne ma a követendő példa a fiatalok előtt?
2013. febr. 27. 20:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim válasza:
47%
Én még sose láttam ezt a műsort. Olyan, mint a Barátok közt? Mert az is egy nagy rakás sz@r.
2013. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
59%
Ha ennyire rossz akkor te miért nézed?
2013. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim válasza:

A műsorból 5 percet láttam, annyi is elég volt, hogy megállapítsam, hogy nem az én világom.

Sajnos miután egyre több ilyen műsort adnak le, a gyerekbe teljesen elferdült torzult világot tartják tökéletesnek, és 30 éves korukra kiégnek. De ezt a szülők meg tudják előzni, oda figyeléssel, és törődéssel, hogy a gyerekek is tisztába legyenek, hogy csak egy műsor, nem egy követendő példa.

2013. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
95%

valamelyest hasonlít az mtv-s jersey shore-hoz, csak ott nincs színészkedés, meg szerep könyv hanem valóságshow.. itt meg úgymond szerepet játszanak


első válaszolónak válaszoltam.. :D


de am igen elég egy erkölcstelen műsor, de végülis a mai tizenévesek ilyenek

2013. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
89%
Erkölcs = szexuális vágyak indokolatlan elnyomása egyházi hagyomány alapján, még az ateisták körében is
2013. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
88%
Nos, én vagy ilyet nézek vagy valami tudományosat. Az ilyen filmek/sorozatok segítenek kívűlről látni környezetemet, nem mint egy film, amelyben pl. a szegény lány beleszeret egy pénzes csávóba. Mivel fiatal vagyok én is, nagyon hasonlít a környzetemre az egész. Sőt voltak olyan szituációk a filmben, amelyek közel úgy játszódtak le az életemben is, hasonló érzésekkel. Nem vagyok érzelgős típus, de azért az ilyen sorozatok arra jók, hogy láss kívűlről bizonyos szituációkat. Nem úgy kell felfogni, mint egy Oscar-díjas műsort. Mint már említettem olyan műsorokat nézek -tényleg ritkán- amelyből valamit fel tudok használni. Nem az a célom, hogy tetováloszalonban dolgozzak és henyélő, überbulizós szobatársakkal éljek vagy, hogy a bárban felszedjek egy jó pasit , komolyabb terveim vannak ennél.
2013. febr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
Barátok köztnél sokkal rosszabb .
2013. febr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én egy részt láttam valamelyik délután, ami rögtön feltűnt az az értelmiségi réteg teljes hiánya. Vagy 10 huszonéves lakik együtt egy ménkűnagy lakásban: börtöntöltelék, autószerelő, kocsmai pultos, munkanélküli, "tetoválóművész". Kb ilyen a felállás, egy darab egyetemista nincs, egy darab tanuló sem, ellenben márkás cuccokban járnak, mindennap partiznak és BMW-vel járnak. Hát igen, ilyen a magyar valóság. Én nem félek tőle, hogy bárki is példaként tekintene erre, egyszerűen annyira irreális az egész.
2013. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:

Én nagyon birom :D

13/F

2013. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
8-as, egyébként, az a BMW-vel járnak nem igaz, tömegközlekedéssel járnak, a legidősebbnek tűnőnek van egy Opel Calibrája, és aki kiadja a házat, és van egy autószerelő műhelye , na annak van egy 1998 BMW-je. Szóval rohadtul nem gazdagok, meg jólélnek :D
2013. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!