Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a T-mobile...

Mi a véleményetek a T-mobile új díjcsomagjáról, a Domino Surf-ről?

Figyelt kérdés

Valaki már használja?

Megéri?



Jónak tűnik, szeretnék átváltani rá..



[link]



2013. márc. 2. 08:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem netezel akkor az aktív csomag jobban megéri, nekem domino nap és ap plusz-om van mivel csak este telefonálok, igy nekem ez éri meg a legjobban.
2013. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A Domino Surf egy hatalmas átverés!!!!!!4


Egy hete sem aktiváltam, és már kiakadtam rajta.. A honlapon azt írja, hogy 890 ft időszaki díj, és ebben benne van a 150 MB internet, meg 29 ft-os sms, 39 ft-os belföldi hívás, stb. Na nekem aktiváláskor levonta a 890 ft-ot, és jött egy sms, hogy a GoNapi net csomagot aktiválták napi 195 FT-ért 10Mb-ot netezhetek.

Írtam a T-mobilnak egy e-mailt, válaszukban megnyugtattak, hogy a Domino Surf-höz 150 MB net jár, ha az elfogy az adott hónapban, akkor tudok napi 195 Ft-ért netezni.

Úgy voltam vele hogy oké, biztos így van. Csak 2 nap múlva néztem az egyenlegemet, hogy párszáz forinttal kevesebb lett! Magyarul a havi 890 mellett volnja a napi 195 ft-ot is, úgy, hogy a napi 10 MB-ot nem használtam fel..


Írtam nekik mégegy felháborodott emailt, amelyben közölték, hogy a Domino Surf díjcsomagban a GoNapinet mobilinternet található, és a 150 MB net mellé biztosítanak pluszban naponta 10 MB netet. Nem értem, hogy mi a francnak adnak pluszba naponta 10 MB netet, ha a havi 150 MB el se fogyott még?????? Ezt persze elfelejtették közölni, hogy ők pénzért adnak naponta plusz 10 MB-ot..


Ha kiszámolom, hogy havi 890 + 195 ft X 30 nap = 6740 FT, ha pl minden nap egyszer felmész a facebookra! Ez aztán marhára megéri...

2013. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Fura! Nálam nem volt ilyen probléma.

Aktiváltam a díjcsomagot, de mellé be kellett kapcsolnom a Go!NapiNetet. Eleinte én is azt hittem, hogy vonni fogja, mert küldött egy olyan smst, de folyamatosan néztem az egyenlegemet de nem vonta.

2013. júl. 2. 21:23
 4/16 A kérdező kommentje:

Akkor vonja a napi 195 Ft-ot ha már elfogyott a 150 Mb-od.

Lehet érdemes lenne bemenni személyesen és rákérdezni hogy mi lehet a probléma

2013. júl. 2. 21:40
 5/16 anonim válasza:

Örülök, hogy nem csak én jártam így... vagyis hát másrészt sajnálom is.


Én is full ideg vagyok most emiatt, de úgy tűnik, hogy nekem sem vonja le egyenlőre a napi díjat, de engem az zavar, hogy ha megnézem neten az egyenlegem, elvileg ugye ott látnom kéne azt is, hogy mennyi netem van még. De nem látom, mert elvileg ugye csak ez a go!napi net cucc van. és a valódi 150 megámnak se híre se hamva a honlapon és engem speciel idegesít, hogy nem tudom, hogy hol tartok.

(wp8-as telóm van szóval adatforgalom számláló appról nem álmodhatok)


Eredetileg amúgy nekem sem működött a net, ezért felhívtam őket, és akkor elvileg uyge bekapcsolták, majd kaptam az sms-t hogy aktiáltág ezt a napinetes cuccost, kicsit néztem, de akkor most már értem, hogy ez "hozzá jár".

2013. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Jajj, végre megtaláltam h hol látom, hogy hol tartok... jól el lett rejtve, de a lényeg, hogy most már tudom, hogy mi van. De amúgy nem is az zavart, hogy azt nme tudom, hogy hol tartok, hanem azt, hogy most valóban bekapcsolták-e, vagy csak mondták, vagy most tulajdonképpen milyen netet is használok... mert azért szeretem átlátni a dolgokat, de ezt a hülye netről sehol sem találtam semmit, hogy most azt használom-e egyáltalán vagy nem... Na, de megvan.
2013. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
07-01 14:46 vagyok. Nekem nem fogyott el a 150 MB internet, de már az első nap lekapta a 195 Ft-ot is az egyenlegemről, és utána minden nap, amikor telefonról neteztem :/ Lehet majd mégegyszer megpróbálkozok ezzel a csomaggal, de egyelőre hagyom az egészet, mert lett itthon wifi :)
2013. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Szerintem érdemes lenne bemenni személyesen és rákérdezni, mert nálam hibátlanul működik az aktiválás óta!

A hónap fordulónál vonja a pénzt, se többet, se kevesebbet, semmi napi 195 Ft nem kerül le a kártyámról.

Amikor bekapcsoltam azt a GoNapiNet-et ami kell hozzá azt sem vonta le.

Érdekes, mert sokaknál olvastam, hogy vmi nem kóser ezzel a csomaggal.

2013. szept. 10. 12:56
 9/16 anonim válasza:
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de nem tudja hogyan lehet lemondani ezt a szart ?? Egy darab sms-t nem küldtem, hogy szeretném aktiválni, 1 hónapja jött, hogy "Köszönjük hogy aktiválta bla bla" mondom ez mi... Levett nem tudom mennyi forintot, mondom gyorsan netre fel, külön nem volt olyan hogy surf lemondás, csak olyan hogy -GONAPINET. Mondom ha jól tudom ez lesz az . Elküldtem, jött az sms , hogy kikapcsolták.. ERRE MA REGGEL MEGINT JÖN EGY SMS , HOGY AKTIVÁLTÁK A SURF-ÖT ... Bemegyek letépem a fejüket, sms-ben le lehet valahogy mondani ? :D
2013. okt. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Utolsó!

A surf az egy díjcsomag.

Ha az aktiválva van, akkor csak úgy tudod lemondani, ha díjcsomagot váltasz. Nincs olyan, hogy lemondás. Valami másik csomagot kell választanod. Nem külön internet, mint a GO!NetM meg stb. Ugyan úgy percdíjakat és internet csomagot foglal magában, mint bármelyik másik kártyafelöltős csomag.

Nem tudom, hogy aktiválódhatott magától, ha te nem kérted. Én anno az automata ügyfélszolgálaton rendeltem meg. Ott át is tudod váltani a díjcsomagot, szerintem ehhez nem kell bemenni személyesen.

Bár ha tényleg nem váltottál díjcsomagot, akkor jobb utána járni a dolognak, hogy mitől tett át mégis a DOmino Surf díjcsomagba

2013. okt. 27. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!