Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a T-mobile...

Mi a véleményetek a T-mobile új díjcsomagjáról, a Domino Surf-ről?

Figyelt kérdés

Valaki már használja?

Megéri?



Jónak tűnik, szeretnék átváltani rá..



[link]



2013. márc. 2. 08:04
1 2
 11/16 anonim válasza:
59%
Köszi kérdező ! :) Fogalmam sincs miért kevertem a netcsomaggal, azóta már megvilágosodtam és váltottam simán díjcsomagot :D Bár még azóta sem értem feltöltésnél mért váltott át, de mindegy .
2013. nov. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
59%

"A díjcsomagban aktív a Domino Go!NapiNet adatdíjcsomag, amely Előfizető/Számlafizető kérésére az önkiszolgáló ügyfélszolgálatunkon kikapcsolható vagy más adatdíjcsomagra

váltható. Egyéb adatdíjcsomagra történő váltás, majd az új adatdíjcsomagnak a lemondása esetén a Go!NapiNet adatdíjcsomag aktiválódik újra"


[link]


6.o (7)

2014. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
59%
Sziasztok! Nekem csak az a kérdésem, hogy ki lehet kapcsolni az időszaki dijjat? És ha igen hogyan? Irjátok meg nekem. Köszi szépen a segitséget.
2014. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Az időszaki díj mindig levonásra kerül, amíg ebbe a csomagba vagy.

Csak az rá a megoldás, ha díjcsomagot váltasz.

Azt mondjuk még nem próbáltam, hogy mi a helyzet, ha nincs annyi pénz a kártyádon és nem tudja levonni.

2014. aug. 25. 11:01
 15/16 Zsike0725 válasza:

Sziasztok!


Én régóta a domino surf csomagot használom, olcsó és alakítható. Annyit kell tenni, hogy ki kell kapcsoltatni a napi net szolgáltatást, és ha akarsz kapcsoltass be go net csomagot, a 890ft-ba akkor is jár a 150 mb de utána átvált a go net-re, ami a lényeg, hogy a go net bármely csomagja szinte fele áron jár ehhez a surf-höz, nekem az 5gigás net csupán 3090ft minden más csomagban 6190 ft lenne...


Üdv.: Erzsi...

2015. ápr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha nincs 890 Ft a kártyádon, akkor nem kapcsol be az internet, mert csak akkor aktiválódik, ha van annyi egyenleged, hogy jóvá tudd írni. Tehát ha pont 890 Ft-od van, siman lenullázza és meglesz a 150 MB-od 1 hónapra, de ha csak 879 Ft-od van, akkor nem von le semmit addig, míg az egyenleged nem lesz minimum 890Ft.
2015. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!