Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Grand X IN vagy Samsung...

ZTE Grand X IN vagy Samsung Galaxy S Advence? További kérdések lent!

Figyelt kérdés
Szóval választás előtt állok szeretek játszani és netezni is nagyon sokat szóval úgy hallottam hogy az intel procira még nem adtak ki sok játékot de láttam videókat amiben meg játszottak rajta lagg mentesen.Kérdés hogy melyik a legjobb és ha ZTE Grand X In akkor vele lehet játszani?Tapasztalatok?Akadás játék közben?:) Köszönöm
2013. márc. 2. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Grand X-et ne vegyél. Adja el mindenki. Intel miatt fos.

Galaxy S Advance elég jó.

Vagy Xperia P ami még érdemes de az drágább.

2013. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Előző +1
2013. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem Advance van, (is) meg vagyok vele elégedve.


Egy ideig bántam ,hogy nem a ZTE-t vettem, egy árban voltak a T-mobilnál, tetszett a nagyobb kijező, x86-ra is megírtak már csomó programot. Egy magos, de két szálon tud futtatni dolgokat, erősebb sok kétmagosnál is. Az 1 giga ram is csábító.


XperiaP sem rossz, de drágább, nem bővíthető, és sima TFT-LCD van benne.


Ez az én saját SZEMÉLYES véleményem.

2013. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Balázs88 ***** válasza:
#1 Az ZTE nem fos! Maradjunk ennyibe. Van olyan jó mint az S Advence de inkább jobb.
2013. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagy döntés előtt állok nekem most ZTE Skate telefonom van és nagyon meg vagyok vele elégedve semmi baja nincs minden rendben van csak már picit meguntam Ice Guard III ROM van rajta :).És gondolom intelre is fognak jó játékokat kiadni hisz ez a technológia még teljesen új és ha 2 szálon futnak akkor 2x1,6Ghz vagy 1,6 Ghz nak a fele és 2x800Mhz?
2013. márc. 2. 19:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem így kell elképzelni.
2013. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
gondoltam.. :) nagyon erősen gondolkozok a samsung galaxy s advencen is a mini s2 őn :p konkrétan nem tudok dönteni melyik jobb? Kiadták már advencere a JB-t ?Esetleg ZTE re kiadják?
2013. márc. 3. 06:32
 8/13 anonim ***** válasza:

Advancre már van JB. Legalábbis függetlenre van.

De otthon simán rárakhatod a függő telefonra is.

2013. márc. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már az LG Optimus L9 en is gondolkozok..szerintetek ez a 3 teló közül melyik a legjobb és legerősebb?
2013. márc. 3. 08:58
 10/13 Balázs88 ***** válasza:
ZTE re most márciusba lesz JB.
2013. márc. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!