Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek mi a véleménye a Samsung...

Kinek mi a véleménye a Samsung Galaxy Aceről? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nekem egy sony ericcson x10 mini pro-m van, ami tele van hibával (szoftverhibák, állandóan lefagy, nem engedélyezi hogy frissítsük, az sd kártyát már nem érzékeli, lassú.) Ezért gondoltam lecserélem samsungra, de nem tudom hogy érdemes e venni.
2013. márc. 11. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:

nem érdemes

már évek óta nem

régi, elavult, túlárazott

2013. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az Ace az egyik legjobban túlárazott telefon, keveset tud , elavult , és tudásához képest a legdrágább, maximum 20ezret ér újonnan .Ne vedd meg
2013. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Az x10-nél alig jobb az ace. Nagyon hem érdemes megvenni már több mint 2 éve.

Ennyiért fényévekkel jobb az xperia U, vagy az alcatel ot-995 (az Xperia U jobb)

2013. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Az előző kommentelőnek:

OT995 és XPeria U kb 10essel drágábbak használtan az Ace-nél.

+ valószínű nem olvastad el ezt: (szoftverhibák, állandóan lefagy, nem engedélyezi hogy frissítsük, az sd kártyát már nem érzékeli, lassú.)

szóval az x10 mini pro, ha hasonló tudású is lenne, akkor is roszabb lenne a hibái miatt

Másrészt nem is hasonló tudású. tegyél egymás mellé egy X10 Mini Pro-t és egy Galaxy Ace-t

Kijelző: 2,6"-3,5"

320*240-480*320

nincs multi touch-van multi touch


Proci: 600 Mhz-800Mhz

Wifi: 802.11g (54 mbps)-802.11n (150 mbps) (igen az ace-n 3x gyorsabb az adattvitel)

Bluetooth szintén gyorsabb: 2,0-2,1

Android: 1.6-2.3.7

2013. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az információkat!:)

Végül lemondtam a Galaxy Aceről és helyette vettem egy Alcatel ot995 onetouch telefont és hát meg kell hogy mondjam nagyon pozitívan csalódtam. Ez egy remek telefon, ráadásul olcsóbb mint egy samsung galaxy ace (gondolom azért is, mert a samsungnál a márkát meg kell fizetni.) Szerintem ez egy jó vétel volt.:)

2013. márc. 12. 12:26
 6/8 anonim ***** válasza:
jó vétel volt ,az Acenek csak az ára nagy, a tudása nem
2013. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen jó vétel volt

nekem is ot995-öm van, haveromnak ace-e, enyém simán visz olyanokat, amiket az övé nem...

2013. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Bambusz1!

Neked a Sony mennyit fizet azért hogy az xperia P-t és U-t stb promotáld? Minden telefonnal kapcsolatos kérdésnél ugyanezt a választ írod,hogy "...inkább ne,sokkal inkább a sony..." Vedd tudomásul,hogy ezeken kívül más mobil is létezik,és nem fog mindenki ilyen telefonokat venni,mint amilyeneket vadul reklámozol!

2013. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!