Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilom beleesett a vízbe,...

A mobilom beleesett a vízbe, azonnal szétszedtem, megtöröltem. Mikor bekapcsolom, pár másodpercig megy, majd magától kikapcsol. Ha hagyom megszáradni, lehet még esély rá, hogy működni fog? Azt tudom, hogy vagy egy hét, mire teljesen megszárad.

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hajszárítóval - kellő távolságból, h szét ne égesd - lerövidítheted ezt az időt. Addig pedig ne próbálgasd kapcsolgatni. Ajánlatos lebontani a burkolatokat és úgy elvégezni ezt a műveletet.
2013. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Experia x10 minimet nyáron melo kozbe, veletlenul beleejtettem a mosogatovizbe a sorozoben, nagyon bepanikoltam, szetcsusztathatos ugye, mondom ennek annyi. :( de megprobaltam, nem kellett neki egy nap, szetszedtem, kitorolgettem, és ventillator ele raktam, és kb 1-2ora mulva bekapcsoltam, hibatlanul mukodott. :)
2013. márc. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:
Nekem a vìztöl tönkrement a hangszóró. Bàr lehet csak egyedi problèma
2013. márc. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. válaszoló:

nem szabad hajszárítózni, mert a gőz oda is eljut, ahova eddig nem, és még nagyobb baj lesz


egyébként, kérdező, ott rontottad el, h bekapcsoltad

ilyenkor egyből ki kell szedni az aksit, és szépen várni vele jópár napot, esetleg még langyos radiátorra ráteheted

2013. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: A hajszárító gyorsítja a párolgás folyamatát. Nem keletkezik gőz, mert meleg levegőt fújsz be - feltételezem - kellően, szobahőmérsékletre melegedett telóra.

A baj akkor lenne, ha hidegből hoznád be meleg, párás helyiségbe és szárítózás helyett bekapcsolnád azonnal.

2013. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gőz keletkezik, de pára nem csapódik le. A meleg levegő el is viszi azonnal a párolgás termékeit.
2013. márc. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!