Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia miro vélemények?

Ifj.jancsi98 kérdése:

Xperia miro vélemények?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem ilyen telefonom van,de a dizájnja nekem tetszik, sajnos a benne lévő tudás nem valami sok, mármint a processzorra gondolok, elég gyenge...

Ha ilyen telefont szeretnél venni,akkor én bíztatlak arra, hogy ennek a telefonnak az árából vegyél egy Sony Xperia U-t

ami szintén 3,5" -os, 2 magos a processzor, 1GHz,és ha jól tudom akkor a kijelző felbontása is nagyobb meg a PPI-je is(Xperia U nak 280 PPI-s, az iphone-nak meg valami 320 körül)


üdv.

2013. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Xperia U tényleg jobb.

Erősebb hardver, nagyobb felbontású kijelző (amiből adódik, hogy a PPI is nagyobb, előző viszonylag jól mondta, Xperia U 280 PPI-s, iPhone 5 meg 326, ez a 280 nem csúcskategória, hisz egy HTC One 468, vagy az 5"-es 1080p-s telefonok 441-éhez képest sehol sincs, de 40-50 ezerért nagyon jónak számít), stb.

2013. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
off:A sola milyen az is ez a kategória?
2013. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább Xperia U-t vegyél. Szebb a kijelzője, sokkal erősebb hardverben, jobb a kamerája.
2013. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
néztem az u-t is de én nagy zenekedvelő vok, a mostani telefonomon is van vagy 1000 szám emellett az applikációk, képek bőven nem férnek el , mert az u-nak nem bővíthető a memóriája, emellett egyet értek veletek, de azért engem mégis csak a miro érdekelne...
2013. márc. 17. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:
jó teló a miro és valóban nem mindegy h 5,5 gb van vagy micro sd vel 32 gb. szerintem jó vétel.
2013. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!