Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Anyukák, nektek milyen telefon...

Anyukák, nektek milyen telefonotok van?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 10:34
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
samsung galaxy ace
2013. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nokia 6400, nem okostelefon, de nagyon szeretem, jó kis stramm darab, remélem egy 10 évet még kibír :D
2013. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi rosszul írtam, Nokia 6303.
2013. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam akkor.ÉN is szülinapomra kaptam előre a férjemtől a telefont.A 7-es választ miért törölték?
2013. márc. 19. 14:02
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom, pedig vicces volt, én jót nevettem rajta.
2013. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 zabmester válasza:
81%

Az oké, hogy a kötekedős válasz törölve lett, de a többiek miért? Leírtam, hogy milyenem van, oké, hogy utána írtam pár sort annak a bizonyos kekeckedőnek, de a kérdésre is válaszoltam...


Egyébként nem értem, kinek szúrja a szemét, ha egy anyukának valami komolyabb telefonja van, azzal a címszóval, hogy minek, ha úgyis otthon van. Most őszintén, telefonálásra bármelyik mobil megfelel, akár otthon van az ember, akár nem, azt meg már mindenki döntse el maga, hogy ezen kívül mit akar még a telefonjával csinálni. Én bevallom, szoktam rajta játszani is, nem hinném, hogy ez ciki lenne. Vagy van rajta ilyen buszmenetrendes alkalmazás, nekem tök hasznos, hogy meg tudom nézni, mikorra ér oda a buszom a megállóba, mert nincs a fejemben a menetrend. Meg sok funkcióját főleg akkor használom ki, amikor itthon vagyok, pl. hogy a viberrel ingyen telefonálok, mert az itthoni netet használom hozzá. Szóval nem is értem, miért gondolja azt valaki, hogy akinek gyereke van, az nem tudja kedve szerint kihasználni a telefonja funkcióit.

2013. márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Én nem töröltettem egy választ sem,számomra mindegyik hasznos volt.Kivéve azt,amelyik azt állítja,hogy minek nekünk anyukáknak okos telefon.Vannak sajnos irigyek,akinek a szemét szúrja,ha valakinek drágább telefonja van.Utolsó a viber-t hogy kell használni?Még eléggé új a telóm,és ebben tapasztalatlan vagyok.
2013. márc. 19. 16:00
 28/28 anonim válasza:
töltsd le a viber alkalmazást.be fog adni egy listát,hogy kinek van ilyen alkalmazása,és akkor tudod azon hívni.amikor rányomsz a hívás indításra,akkor felkínálja,hogy viberen vagy simán akarod -e hívni.természetesen csak akkor tudod a másik felet így hívni,ha neki is be van kapcsolva a net,wifivel vagy mobilnettel
2013. márc. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!