Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni ha zaklatnak?

Mit lehet tenni ha zaklatnak?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta szinte minden nap hív egy ismeretlen szám. T-mobile-os telefonom van. Felveszem és nem szól bele senki majd pár mp után leteszi. ki lehet ezt valahogy deríteni hogy ki zaklat? Vagy esetleg lehet tiltani az ilyen hívásokat?

2013. márc. 19. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Dettó.Pár nap után meguntam,jeleztem a szolgáltató felé.Azt a választ kaptam,hogy ők nem tudnak ezzel mit kezdeni,nem adhatják ki a hívót,tegyek rendőrségi feljelentést,ők tudnak intézkedni.

Annyit még elmondott az ügyfélszolgálatos,hogy vannak olyan készülékek,amin le lehet tiltani az ismeretlen telefonszámokat.

2013. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
53%

Nagyon egyszerűen le lehet tiltani! De én már lennék olyan kedvemben, hogy bemegyek ahhoz a szolgáltatóhoz amilyen számon hívtak téged és megkérdezném, hogy ki az aki hívogat! Egy kis motivációval megmondanák, és aztán mennék a rendőrségre feljelentést tenni!

Persze gondolom nem mutatja a számát akkor meg a T-mobilhoz menj be és ők ki tudnák deríteni mi a szám, mert lehet, hogy te nem látod de még is csak elküld némi adatod a telefonodba amit aztán ki lehet nyomozni csak te nem láthatod! Aztán megint csak feljelenteném! Ilyenekkel ne vicceljünk engem is hívogattak egy időben, de szerencsére abbahagyták!

2013. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden okostelefonra van hívás blokkoló program ami pont ilyen célra a leg alkalmasabb.
2013. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez nem okostelefon, de köszönöm szépen a válaszokat, be fogok menni a szolgáltatóhoz, mert ez már tényleg sok. Nem akartam rendőrségre menni, igazából legjobb lenne ha kiderítené nekem a szolgáltató hogy ki az aztán négyszemközt elintézni, de ha sokáig fogja csinálni lehet rendőrség lesz a vége. Sose értettem mi okoz örömet másoknak ebben, nincs jobb dolguk az életben? Felháborító! Ja és mentek a zöld kezecskék:)
2013. márc. 19. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is hívogatnak jó párszor, de sz@rok bele, jöhetnek kilóra , kiütöm mindet :D
2013. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A hívásokat így nem figyeli a szolgáltató, hogy ki hívogat téged. Részletes híváslistán is csak a kimenő forgalom van feltüntetve.

És hiába kezded el csapkodni az asztalt az irodában, nem fog tudni segíteni neked az ügyintéző. Ott helyben semmiképp, mivel nem tudja megnézni ő sem.


Rendőrségi feljelentés után, ha odáig jut az ügy akkor a rendőrségnek kiadható lesz a szám.

2013. márc. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2013. márc. 21. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!