Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valamit tenni akkor, ha...

Lehet valamit tenni akkor, ha a házban élő unatkozó öregasszonyok már szabályosan zaklatnak a kutya miatt?

Figyelt kérdés
Minden egyes nap, amikor meglátják a kutyát a lépcsőházban ócsárolnak, minden napra jut valami aljasság. Én vagyok itt az új lakó, ezért velem kezdenek ki,már csomó mindenkinek van itt kutyája(többek között a szomszédomnak is). Tehetek ez ellen valamilyen hivatalos lépést? Csak mert iszonyú ostoba mind, attól tuti összetojnák magukat. Vagy elég őket egyszer bunkó módon elküldeni a búsba? Mik a tapasztalataitok ez ügyben? Egy tök csendes kutyáról van szó.
2012. dec. 19. 15:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%

Én tuti megkérdezném, hogy ettől boldogok?

Továbbá megjegyezném hangosan, hogy milyen rosszindulatúak!

2012. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
36%
Elküldeném őket, ahogy te fogalmaztál a "Búsba"... csak az a probléma, ha többen vannak mint a lakók 75% akkor kitehetik a kutyát a lakóházból, ha albérlő vagy akkor inkább tűrd a nyomorultakat. Ha tiéd a lakás akkor nyugodtan, bár nem tudom mennyire vagy bátor, tőlem pl az istenben nem tudnák elvenni a kutyát, mert SZAROK a közösképviselőre az önkormányzatra és hasonló fincsi dolgokra, bár ha csendes akkor gondolom 1-2 megkeseredett lakóról van szó.
2012. dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Tapasztalat, hogy a bunkó beszólásokkal szemben a barátságos és udvarias viselkedés a nyerő :)

Ugyanis két eset lehetséges:

1. Ez vagy meglágyítja a szívüket, és visszavesznek magukból, elgondolkodnak...vagy

2. Még jobban idegesek lesznek, és jót lehet röhögni rajtuk :D


Megkérdezném, hogy "csókolom, mi a probléma???" és a válasz függvényében röhögnék, magyarázkodnék, vagy figyelnem kívül hagynám őket.

2012. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
49%
Ez a módszer egyébként 10ből ha 2x bejön, az öregasszonyok az a probléma hogy csak... hmm a félelemből tanulnak, tehát addig "basztatnak" amíg rá nem jönnek hogy nem nyerhetnek.
2012. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
kedves 15:23-as: Az új Alkotmánybírósági rendelet szerint Magyarországon nem korlátozhatnak darabszámra és a lakók beleegyezése sem kell már . Ez a legújabb rendelet, Ha normális körülmények között van a kutya. Csak nm-re vannak korlátozások ...
2012. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
fejtsd ki konkrétabban, mi az aljasság (1-2 példa), akkor mi is könnyebben tudunk konkrét tanácsot adni
2012. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%
15:23-as! Légyszi ne hirdess már hülyeségeket! Ha a tartási körülmények megfelelnek az állatvédelmi előírásoknak, akkor az atyaúristen se veheti el a kutyát, nemhogy egy senkiházi közös képviselő.
2012. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
ÚÚÚÚ komolyan?! Pont most van egy ilyen "balhé" a mi társasházunkban is! Nem velünk, de mi is kutyásak vagyunk ... ezt jó tudni, nem tudtam hogy változott, köszi:)
2012. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
elfelejtettem írni az Önkormányzatok sem szabályozhatják , hogy pl. 1 lakásban hány kutya van mert alkotmányellenes :-)))))
2012. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Little Red:

Eddig volt egy ilyen törvény, nem tudtam hogy megszűnt, és DE úgy volt, hogyha a lakók 75%-a petíciót ír elvehetik a kutyát!

2012. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!