Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg?

Melyik telefont vegyem meg?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy s3 mini vagy pedig samsung galaxy ace?

Melyik a jobb telefon? Melyik éri meg jobban?



2013. márc. 19. 23:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Ezért kérdezem nem? Minek szòlaltàl meg?"


Telefon vásárlás előtt nem szoktál néha esetleg körülnézni ember?


Egyik telefon 2010 végén jött ki a másik pedig tavaly az s3 után.

Ne lepődj meg, ha ilyen válaszokat kapsz.

2013. ápr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nem lehet komoly ha pedig valami csodafolytán az akkor sztem vedd meg az Ace-t, ennyi ésszel nem szabad egy ennél jobb teló a kezrdbe kerüljön (már csak azért is mert nem tudnád kezelni).
2013. ápr. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem ismerem a telefonokat, hogy melyik a jó processzor bennük illetve a többi hardver követelményeket. A napokban volt alkalmam egy s3-hoz és simán ment a kezelése. Nem agyatlan 70 éves vagyok aki nem tudja a telót kezelni, csupán a hardveres dolgokhoz nem értek.
2013. ápr. 6. 09:22
 14/20 anonim ***** válasza:

Kérdezô: Viszont a kérdésben szereplô két telefon közt nagyon sok külömbség van és nem csak hardveresen hanem (szinte) mindenben, ezért gondoltam hogy nem lehet komoly.

A kezelésrôl meg annyit h mikor egy haver telóját próbálgattam azthittem hogy tudom kezelni az ilyen telókat egészen addig amíg meg nem kaptam az elsô saját droidos telómat.

2013. ápr. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

1. A kérdező max 14 éves, és rajolni kell neki.

2. A kérdezőnek a Huawei Ascend Y200 bőven elég.

3. Engem itt, GYIK-en beszéltek rá egy Xperia Solára, nem bántam meg, viszont most jobban örülnék egy Samsungnak.

4. Az utolsó előbb tanuljon meg írni XD

2013. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#15: Neked konkrétan mi a bajod az én írásommal?
2013. ápr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
15-ös oltogatni mindenki tud...te biztos mindenben járatos vagy és semmi kérdésed semmiről soha nincs mi? Beképzelt paraszt..
2013. ápr. 16. 20:41
 18/20 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdezô. Bár az igaz hogy elsô okostelefonnak nem érdemes csúcstelót venni de egy s3 mini belefér. Egyébként vettél már telót, ha igen milyet?
2013. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

15.


A kérdéseim előtt valamennyire utána nézek a dolgoknak, ezért nem értelmetlen hülyeségeket írok. A parasztozást be lehet fejezni, nem én írok "külöMbség"et a különbség helyett...

2013. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Amiért telóról "írok" és "elírtam" véletlenül egy betüt még nem határozza meg h én mennyire írok hejesen(!!!), de nem mintha magyarázkodnom kéne neked. A parasztkodást te is befejezhetnéd már igazán.
2013. ápr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!