Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül a T-Mobile-nál...

Mennyibe kerül a T-Mobile-nál az Android rendszer frissítése?

Figyelt kérdés
Galaxy S Plus-om van, a 2.3.3-as verzió fut rajta. Már nincs rá garancia, de nem tudom otthon megcsinálni a frissítést, nem értek hozzá, fogalmam sincs hogy kell rootolni meg ilyenek...

2013. márc. 21. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van rá frissebb android akkor otthon a samsung kies programmal pár kattintásal meg tudod csinálni. Rootolás más tészta és a tmobilnál nem csinálják meg.
2013. márc. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A tmobile-nál nem foglalkoznak rootolással meg ilyenekkel. Ott max. a gyárilag kiadott frissítést teszik fel (ha van) de azt meg otthon a kies nevezetű programmal is fel lehet tenni, ha épp felkínálja és nem kell hozzá szakértelem.

Az ilyen rootásos mókákkal kapcsolatban vagy utána olvasol és leírások alapján megcsinálod (nem olyan nehéz mint amilyennek tűnik) vagy inkább egy gsm boltba vidd, mert ott egész biztos csinálnak ilyeneket.

2013. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez a Kies program nem talál rá frissebb verziót, pedig tudom, hogy kijött már rá, a 2.3.6-os biztosan, de sztem már az annál újabb is.
2013. márc. 21. 09:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ém úgy tudom nincs rá újabb gyárilag csak esetleg főzött rom.
2013. márc. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű... ballagj be egy samsung boltba, és ott díjmentesen egy gyári automata frissíti a gépedet..a lényeg, hogy samsung legyen...


én a Camponába szoktam vinni a samsungokat...


nekem is 2.3.3 volt rajta, és 4 perc alatt 2.3.6 ra frissített..


most ez megy...


járj szerencsével.(a kiessel ne szarakodj..)

2013. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam ilyen gyári automata frissítővel a Pólusban, ugyanígy egy Samsung márkaboltban, de nem talált friss verziót. Tegnap végül bevittem egy T-s szervizbe, rárakták a 2.3.6-os 3ezerért... :S
2013. márc. 22. 11:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen lehúztak. Annyiért már valami főzött jelly beant is rakhattak volna rá,mert ezzel a frissitéssel semmi újat nem kaptál.
2013. márc. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!