Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan villognak az általán...

Állandóan villognak az általános iskolai rossz emlékeim. Még álmomban is sokszor megjelennek azok akik bántottak. Hogyan szabaduljak meg sötét múltam emlékeitől?

Figyelt kérdés

Ütöttek, vertek, megszégyenítettek minden ok nélkül sokszor azért mert béna voltam tornaórán és nehéz volt a felfogásom. Ha valamiből 4-est vagy 5-öst kaptam egyszerűen kék-zöldre vertek a szünetbe. Leköpködtek és volt hogy alsó tagozatosokat is bevontak a megszégyenítésbe. A tanárok segítsége semmit sem ért.


Már 30 éves vagyok és a SÖTÉT MÚLTAM ÁLLANDÓAN VISSZAJÁR!

Már gondolkozom azon hogy kiírom facebook-ra minden szemétségüket és hogy minél hamarabb szeretnék velük szemtől szembe kerülni, hogy tisztázzam velük mi miért volt.


30/F


2012. okt. 6. 10:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Próbálok megszabadulni a rossz emlékektől de sehogy sem megy.
2012. okt. 6. 10:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Fejlessz az agyadon meg az ügyességeden. Aztán ha te leszel a király röhögd ki őket!
2012. okt. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
te hova jártál suliba?Nagyon durva!Keresd szakember segítségét,ha ennyi év után is ennyire kisért a dolog:
2012. okt. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ejha, ugyanez. :) Csak én 20 éves vagyok, de én is gyakran álmodom ezekről - a tudatalattimba egész szépen beépültek ezek a dolgok.
2012. okt. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ideje sz.rni az egészre. Nem vicc. Azok a gyökerek sehol sincsenek már. Ha mégis az utadba kerülnének, gondolom lenne miért megbánniuk a dolgot. Megjegyzem, mi is verekedtünk suliban, de irgalmatlanul lesújtott a törvény, ha bármilyen sérülés lett belőle, tehát szinte el se hiszem, hogy volt iskola, ahol ezt lehetett. (32/F) Talán nincs késő lépni.


Lélekben persze továbbra is a lesz.rás az útja. Elmúlt, hagyd a múltban. Semmi értelme nem volt, tehát nincs, nem lehet ma semmi dolgod vele. Mire volna jó, ha most te bántanád magadat a szar emlékek éltetésével? Ha már a múltba réved az ember, mi akadálya, hogy a szép és a hasznos legyen kedvesebb neki? Töprengj ezen akár hosszasan is! Néha kell pár perc, míg összeáll.

2012. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!