Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U telefonnál hiába...

Xperia U telefonnál hiába kapcsolom be a LED visszajelzést, nem jelez ha sms érkezik. A LED-et csak egészen sötét helyen lehet érzékelni. Másnál is ilyen vagy a hiba az én készülékemben van-?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
az nem hiba.azért nem gondolod komolyan hogy napsütésben meg sötétben ugyanúgy fogod látni a led fényt,de attól még ugyanúgy világít
2013. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván rosszul fogalmaztam,azért lehetett ennyire félreérteni.Tehát a kérdésem továbbra is az hogy másoknál is csak teljes sötétben lehet a LED-et érzékelni? Ill.másoknál villog a LED ha üzenet vagy hívás érkezik? Én hiába állítom be,nem jelez.
2013. márc. 30. 08:04
 3/3 anonim ***** válasza:
ja..így már más,nekem sem jelez 1. voltam
2013. márc. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!