Iphone5 vs Htc One?

Figyelt kérdés

Szerintetek elég az a 1,2 ghz-es proci? nem fölösleges az a 1.7 ghz?

Melyik a jobb szerintetek? Ha nem nézzük az árat?



2013. márc. 30. 11:28
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
A HTC hangszórói nem kamuk, próbáld ki, garantáltan hallani fogod a különbséget. A Beats túl van értékelve, vannak nála jobb fejhallgató márkák, de akármi akármit is mond a HTC hangszórói mobil viszonylatban messze túlszárnyalják a többi telójét.
2013. jún. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 t-34 ***** válasza:
Jéézusom ki vesz még iphonet?? Ugyan az az unalmas látvány fogadja a vevőket. Max a kijelző lett nagyobb meg huha teljesitmény, nemazért de az iphone is beújithatna már vmi újdonságot, a hardver v anyaghasználat kivételével, pl vmi új külsőt ami kissé eltér. Mert a mostani már sztem elég unalmas.
2013. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Köszi :D Egy újabb Android felhasználó. Az Apple nem arra, hajt, hogy minden embert kiszolgáljon. Nekem tetszik ez a dizájn, én ezt veszek. Ha meg valakinek kell, hogy egy márkától 650 féle telefon közül válogathasson annak ott az android. A Nokia is a WP8-al ugyan olyan telefonokat csinál, csak különböző méretben, különböző árkategóriában. Az Apple, most 2 árkategóriában versenyzik: A drágában, és a rohadt drágában. Az utóbbiban önmagával versenyzik, mivel nem nagyon van még egy 300 ezres telefon.
2013. nov. 18. 22:33
 24/27 anonim válasza:

Próbáld ki a HTC1-t, mondjuk egy InsertCoin rommal és Next Louncherrel... ennél jelenleg nincs jobb telefon, minőségben, kijelzőben és testreszabhatóságban, én is iPhone-t akartam venni, de végül H1 vettem, nem bántam meg, eleinte elég fura volt Apple után, de mostmár tuti nem mennék vissza, bár ha a tavalyi androidokat vesszük pl galaxy S3 esetében még talán almát választanék, de mostmár Androidnak tényleg sikerült felülmúlnia a Applet :)


Egy volt iphone 4S tulaj.

2013. nov. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Lehet benne valami. Mondjuk most már 5S-t akarok.

Androidban vitathatatlan, hogy a HTC One a legjobb.

2013. nov. 19. 14:34
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem mind2 jó. Az Iphonenak nem kell atomerőmű, ezért jobb a ONE hardvere. VISZONT!! ha egy rendszerhez hozzá kell nyulnod programozási szinten, hogy normálisan működjön az rég rossz. Ez a ONE ra szerintem nem vonatkozil de a droidok tobbsegere igen. Nekem van volt mind2. A szoftver döntsön illetve melyik tetszik jobban. Ebben a csúcskategoriábam szart nem vehetsz.
2013. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. nov. 30. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!