Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érné meg a legjobban...

Melyiket érné meg a legjobban megvenni: HTC One X, Samsung Galaxy S3 vagy Nexus 4?

Figyelt kérdés

Elsősorban a márka ill. a készülék megbízhatóságát tartom fontosnak, valamint a gyorsaságot.

És tudom, hogy a nexus 4 kapja meg legtovább az új androidot, de szerintetek ez mennyire lesz fontos a jövőben nekem, tudván, hogy nem vagyok egy mobil kocka és szinte nem is játszanék a telón? Főleg netezésre kéne a mobil. Ill. ha szerintetek olcsóbb készülék is kielégítené az igényeimet ( a leírtak alapján) tudnátok ajánlani párat?



2013. márc. 31. 13:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és kb 3 évig nem vennék telefont.
2013. márc. 31. 13:22
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Galaxy SIII. Best. 3,4 évig simán teszi a dolgát. Vagy megvárod a Galaxy S4-et. Énis lefogom rá cserélni. S3 netezésre is tökéletes, és minden másra is. Kamerája is gyönyörű. A Nexus 4 nekem egyáltalán nem jön be, HTC-t pedig nem vennék.
2013. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Nexus 4 a legidőtállóbb ezek közül, még ha az android verzió téged nem is érdekel. Viszont internet-mobilra felesleges ennyit költeni. A böngészőknek a ram kell, tehát legalább 1 giga legyen a választott készülékben, a többi teljesen mindegy.


Ajánlom olcsóbb telefonok közül a HTC One S-t, a Galaxy S 2-t / Galaxy Note-ot, Huawei Ascend P1-et.

2013. márc. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az az igazság, hogy neten fogom megrendelni a telefont, ott pedig HTC kb 100000 ft, nexus és s3 110000 körül vannak. A kedves utolsó által felsorolt telefonok is kb ennyibe kerülnek, a HTC One S és a Galaxy S2 még a legolcsóbbak, de azok is 85k körül mozognak, így viszont akkor már jobban megéri egy 10-est ráfizetni, nem? szerintetek?
2013. márc. 31. 13:54
 5/8 A kérdező kommentje:
És pl. mi a véleményetek a Nokia Lumia 820-ról?
2013. márc. 31. 14:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vagy kocka akkor a WP8 is jó lenne neked.Bár akkor inkább Lumia 920 mert az nagyobb és gondolom netezni azért jobb nagyobb kijelzőn.De inkább a Galaxy S3-at ajánlom.Az is megkapja még az android frissítéseket és 3 évig tuti jó telefon lesz.(nem fog szerintem annyira elavulni mint mondjuk a Galaxy Ace)
2013. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a nexus 4-ben a most kapható legerősebb hardver van, szóval ha gyorsaságra utazol az a nyerő


és nem hinném hogy négy éven belül elavulna

2013. márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 akos991026 válasza:
Hát ha arra mész hogy legyenek benne extrák meg kényelmes legyen a használata akkor s3 de ha erőre akk nexus 4 de én az s3-at ajánlom mert erős és kifinomult!
2013. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!