Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek vegyek a fiamnak...

Szerintetek vegyek a fiamnak születésnapjára egy note 2-t?

Figyelt kérdés
13éves megérdemli tudna is rá vigyázni csak félek tőle hogy elveszik tőle
2013. ápr. 1. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne.
2013. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a telefon óriási.
2013. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 13 évesnek még ne.Egy Xperia U szintű telefon bőven elég neki.Majd egy ilyen 3-4 év múlva vennék neki ilyen csúcsgépet.
2013. ápr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát úgy beszéltem meg vele most egy mini-e van.És hogy a minit suliba moziba stb a note 2-öt pedig otthon nyaraláskor vendégségbe stb amikor szülő van a környéken
2013. ápr. 1. 17:26
 5/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A Note 2 nagyobb, mint egy 13 éves gyerek feje. Amúgy én nem vennék ilyen csúcsgépet egy 13 éves gyereknek.
2013. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem is nekik találták ki :)
2013. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy nem érné meg ahogy te mondod.Gyakorlatilag alig használná.És azért nem két fillér.Különben nem olyan nagy az 1-2 óra és meg lehet szokni de én így nem látom értelmét.
2013. ápr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó telefon, de hatalmas, ami szerintem a legnagyobb előnye, de egy 13 éves egyszerűen nem tudná még két kézzel sem használni.


Pár kép, amin az emberek kezében van:

[link]

[link]

[link]


És ezek felnőtt férfiak kezében van, egy 13 éves gyerek el sem bírná.

Szóval lehet megérdemli meg minden, de tényleg brutál nagy.


Illetve ahogy már írták, ilyen ritka használatra nem éri meg kiadni rá ennyi pénzt.

2013. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!