Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen pozitívumai, extrái...

Milyen pozitívumai, extrái vannak a Nokia Lumia 820-nak?

Figyelt kérdés
És persze a hátrányokra is kiváncsi vagyok :) + hasznos appok stb.... :D Első okostelcsim :D

2013. ápr. 2. 17:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Pozitivuma, hogy soha nem akad meg, mint az android, nagyon stabil rendszer. Van, aki az egyszerűségét is szereti, van aki pont ezért nem szereti. Hátránya, hogy még kevés app van hozzá (legalábbis az androidhoz meg az ios-hoz képest). Amúgy nagyon praktikus telefon szerintem, tudása is nagyon jó, gyönyörű képeket csinál, és a Win 8 miatt is már sokkal jobb, mint az elődje, ugyanis a Bluetooth is használható rendesen, valamint zenéket, képeket is már nagyon könnyen másolhatsz rá, nem kell először a Zune-ra feltöltsd. Ha most vennék telót, akkor én is ilyen Nokiát vennék, úgyhogy bátran ajánlom neked is.
2013. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 amcsih ***** válasza:
16%
A windows phone nem egy túl jó telefon, ugyanis elég gyenge még a rendszere, és a legtöbb app fizetős, és alig van alkalmazás a telefonra. Nem ajánlok lumiát, és nem értek egyet az előzővel. AZ ANDROIDOS TELEFONOK NEM FAGYNAK. Nagyon is jók. 62ezerért ink vegyél egy Sony xperia p-t..Lehet, hogy ezért lepontozol, de akkor is.
2013. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nem pontozlak le nyugi.. Amúgy 10 androidos emberkét kérdeztem meg abból 8 nak volt már hogy lefagyott. Amúgy köszi a bátorítást kedves első! :) Akkor majd ilyet veszek :) Am.... szerinted lesz rá frissítés (csak kérdem... nem azt mondom hogy feltétlen kell, vagy hogy kell), csak újítás vagy valami...


Am 1 kérdés...... az aksi idővel kapcsolatba tudtok valamit? PL 1080p be meddig lehet vele videózni? És 720p be?

2013. ápr. 2. 19:48
 4/26 A kérdező kommentje:
Fél órát kibír ha folyamatosan videóznak vele? :)
2013. ápr. 2. 19:49
 5/26 anonim ***** válasza:

Nekem egy lumia 900-asom van. Az 720p-ben tud felvenni. Annyi méterű videót, amekkora tárhely van a telón. Én pedig nem értel egyet a 2-essel Én egy androidos talicskáról váltottam wp-re és eléggé szar volt az az android. Hamar merült, feszt fagyott stb.


Én is a 820-ast venném. Én most egy 920-ast fogok venni. Biztos vagyok benne, hogy kibír félórát a videózol, sőt, akár ötöt is. :d


Lesz rá frissítés is. Új rendszer, támogatott lesz sokáig. A legtöbb wp8-as telefon meg fogja kapni a wp9-et is tudtommal. A wp7-esek azért nem kapták meg a 8-ast. Mert az a rendszer alapjaiban volt más.


Ezt tudom elmondani a rendszerről.


Itt van pár oldal, ahonnan informálódhatsz a telefonokkal és a rendszerrel kapcsolatban.


[link]


[link]

2013. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Második...jót nevettem. Kevés az app?? 150 ezer kevés? Minden alap dolog megtalálható, és a legelterjedtebb appok ingyenesek.

Nem jó a rendszer?? Miért? Mert benne van a nevében a Windows szó? Hmm. Érdekes, de egy Xperia a L820- hoz képest fostalicska. Alázza sebességben stabilitásban, meg úgy mindenben. Míg megakad az Xperia, addig a Lumia rég körberöhögi.

Tapasztalat, hiszen az én L710-em gyorsabb megpakolt memóriával egy Xperia sola-nál, pedig az 2 magos, és jobb a hardvere, míg az enyém 1 magos, mégis gyorsabb és nem akad. De ezt élőben kell kipróbálni. A Wp odaveri a legjobb Androidokat is sebességben és stabilitásban.

+1 a Nokiának.

2013. ápr. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Akár 5 öt is? :O wááá dejó :D alig várom már hogy megtudjam venni :D
2013. ápr. 3. 13:55
 8/26 A kérdező kommentje:

Ajj tökjóóó annyi minden jót mondotok egyre jobban akarommár a telcsit :) Még tudtok pozitívumokat/hátrányokat? Olyanra gondolok ami legjobban szembetűnik :)


Fizikailag is akár..... és.. szoftverileg.. na értitek :D

2013. ápr. 3. 13:57
 9/26 anonim ***** válasza:
Lumia920 am van és csak ajánlani tudom a 820-at mert az enyém kicsit jobb namindegy.szóval ha nem kockulnal rajta napokat akkor ezt vedd.szoval nagyonjo Telefonok ezek a lumiak meg ügye nemmbiztos h használnád de van Nokia INGYENES Térkép es GPS használata .mappok meg van elég.
2013. ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Olyan telefon,seholegy illesztési hiba nem recseg egyben van az egész a polikarbonát miatt nagyon stabil a rendszere,semmi hiba tokeletes működés
2013. ápr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!