Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen pozitívumai, extrái...

Milyen pozitívumai, extrái vannak a Nokia Lumia 820-nak?

Figyelt kérdés
És persze a hátrányokra is kiváncsi vagyok :) + hasznos appok stb.... :D Első okostelcsim :D

2013. ápr. 2. 17:23
1 2 3
 21/26 t-34 ***** válasza:
A lumia 820 sztem a legjobb luima telefon. Mert nem olyan tlon tul nehéz mint a 920, de mégse könnyü tehát lehet érezni és ez jó, a hardvere ugyanolyan. Most mondják hogy a kijelzője kicsikével gyengébb, de hát istenem én nem Tvt akarok venni hanem telefont és telefonokhoz képest nagyon jó kijelzője van láttam élőbe tökéletes. Ami hardvert illeti valaki irta gyenge. NEM gyenge csak ennyi bőven elég egy win phone müödéséhez minek tegyenek bele 3 magot? amikor 2 vel is gyors akadásmentes? Ajánlom mindenkinek nekem is ien lessz. a legjobb lumia és a legszebb is sztem 920 is még szép.
2013. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
820 at vettem énis végül :D de amúgy..... 1 kijelzője van a kicsi kijelzőnek.... ha kijön a GDR3 és nem támogatja a kijelző a hd-t akkor a 4. soros csempe nem lesz elérhető.... vagy valami ilyesmi nézz utánna :D
2013. nov. 1. 21:49
 23/26 anonim ***** válasza:

A csempék száma kijelző és gyártófüggő lesz, hogy megkapja-e az adott telefon.

Nyílván való, hogy a 620 a maga kis 3,8"-al nem fog 6 sort kapni.

2013. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 t-34 ***** válasza:
Egyértelmü a nokia a legjobb. Nekem. És minek fikázni az xperiát?? meg az andoidot. énis windows fan vagyok de lássu kbe sráco kez se mtökéletes pl a hangerő szabályzásnál a hívás is megy a hangja. nincs profil néma meg ien mármint elég fura....De van faxa gps térkép. stb minden op rendszerbe más és más jó olyan h tökéletes sose lesz. SOHA. Mert ha lenne többet nem tudna a gyártó gyártani emrt minek? tökéletes azt cső. De énis nokiánál vagyok L820 al. Nagyon nagyon szertem. jó telefon.
2014. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Persze, kibír fél órát! Lumia 820 nak 1650mah-s aksija van. Persze, folyanatosan frissítik. A napokban jött ki rá a 8.1 :)
2015. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Hát már 2 éve megvan és kibírja a napot "folyamatos" netezéssel meg minden. És amúgy Develpoert használok amióta csak megvan és jó... nem kell várni a 8.1 re míg kiadják hivatalosan.... nem fagy tökjól mükszik :)
2015. márc. 4. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!