Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen pozitívumai, extrái...

Milyen pozitívumai, extrái vannak a Nokia Lumia 820-nak?

Figyelt kérdés
És persze a hátrányokra is kiváncsi vagyok :) + hasznos appok stb.... :D Első okostelcsim :D

2013. ápr. 2. 17:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt, hogy a L920 egy ideális telefon.
2013. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

kecske1999. :) a 820 hátlapja levehető :) :) Amúgy maradjunk a 820 témánál :) lehet viszonyítani meg minden nyugodtan!! :) am a kamera nekem jobban bejön a 920-nál de 820 ra van pénz.. és nekem az kell :) a 820 as :)


Mondjatok dolgokat amik nagyon tetszik nektek a telcsibe :)

2013. ápr. 8. 14:38
 13/26 anonim ***** válasza:

Mondjunk dolgokat amik tetszenek...

Pl sose akad vagy fagy, gyors, de rettenetesen. Szép, elegáns, kézreálló. Milyen pozitívum kell még? Használható telefon.

2013. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Jólvannaaaaaaaa :) :) :) Kösziiiiiiii :)
2013. ápr. 8. 17:40
 15/26 A kérdező kommentje:
Kedvenc appok? (letőlthetők)
2013. ápr. 8. 17:40
 16/26 anonim ***** válasza:

Nokia Music, viber, skype, note+, skydrive, index, origo, shazam, myappfree, magyar szótár (angol és német is), adobe reader, accu weather (imádom, nagyon jó), Nokia közlekedés, tuneln radio (netes rádió, elsőrangú), facebook (nagycsempés élőcsempe, jól néz ki), zseblámpa7, endomondo (futásra használom, mér mindent és gps-es, nokia autóval, nokia maps ( mindkettő jó cucc, itthon is és Ausztriában is jól dolgozik5*-ös, vevo.

Nekem ezek pöpecül mennek a L710-emen. Imádom, mert pont olyan telefont akartam venni, ami jól működik, na a WP ezt a szintet bőven teljesíti.

Játékok:

AB, space, starwars, magyar logo, survivorcraft, sudoku, rc-air, isunt 2, meg van egy nagyon komoly, igen élethű repcsi szimulátor, baromi nehéz játszani, nagyon hasonlít a microsoft flight simulatorra.

Kérdés? :D Én segítek, ha valami nem tiszta. :)

2013. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Minden app ingyenes amit leírtam, a játékoknál csak a sudoku ingyenes a többi próbaverziós.
2013. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Ajj köszii :) :) 19 én veszek Lumia820 at :) majd írok privátba ha valami segítség kell akkor :) Köszi szépen :) am a játékok közül mindegyik fent van torrent oldalakon szóval az is ingyenes :) :)
2013. ápr. 9. 07:54
 19/26 anonim ***** válasza:
Ő, igen, csak az nem úgy van, mint androidon. Ha nem tudja a játék az eredetét igazolni, akkor a telefon nem telepíti.
2013. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
írták sokan hogy működik 920 on és 820 on meg 610 en stb... :S :) :) Majd megmondom hogy sikerült-e :) de azt csak jövőhét pénteken tudom :)
2013. ápr. 9. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!