Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800-ról lennének...

Nokia Lumia 800-ról lennének kérdéseim, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz a szülinapom, és ezt a telefont néztük ki nekem, mert nagyon tetszik. :)


1. A menü színe alapból milyen? Mert ilyen rózsaszín telefont szeretnék, rózsaszín menüvel...


[link]


de lehet, hogy kék színű lesz, mert ilyet is láttam már képeken. Vagy ez beállítható? (Bocsi, hogyha ez buta v. egyértelmű kérdés, de fogalmamsincs róla.)


2. Elfér egy átlagos (EUR 34) nadrág zsebében, vagy ahhoz túl nagy?


3. Könnyű kezelni, pl. egy 14-16 évesnek? Szerintetek ez a telefon még három év múlva "aktuális", vagyis nem elavult lesz?


4. A rózsaszín fajta élőben is olyan szép élénk, mint a képeken? Ugye ilyen színű? :


[link]


5. Okos telefonom egyáltalán nem volt még, csak sima érintős, a windows phone 7.5-ös op.rendszert könnyű használni? Ez vagy az androidos a jobb?


Köszönöm előre is a válaszokat, nagyon fontos lenne! :)

Csak néhány igennel v. nemmel is sokat segítetek!



2013. ápr. 4. 16:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg, mert már elavult. Helyette a lumia 620-at ajánlom.
2013. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem baj, nekem nagyon tetszik. Igaz a hármas kérdésnél én fogalmaztam furán.
2013. ápr. 4. 16:31
 3/26 anonim ***** válasza:

1. a menüt bármilyen színűre állíthatod.

2. bőven belefér egy "átlagos" nadrág zsebben.

3.Egyszerű a kezelése és gördülékeny rajta minden , az hogy elavult lesz-e az attól függ hogy neked mennyire kell rá sok játék mert a mostani új játékok csak wp 8 as készülékeken mennek.

4. nem, nem olyan élénk : [link]

5. ez tőled függ , windows phone gördülékenyebb gyorsabb és átláthatóbb , androidra több alkalmazás , több változtatási lehetőség .

nekem most egy huawei ascend g300 van de a következő telefonom vagy egy lumia 820 vagy 920 lesz.

2013. ápr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Olvastam, hogy gyorsan lemerül. Ez igaz?
2013. ápr. 4. 17:03
 5/26 Nyúlós lónyál ***** válasza:

1. A menü színe változtatható.

2. Simán elfér, ez még viszonylag kis készülék

3. A csúcskategóriás készülékek is elavulnak 1, jobb esetben 2 éven belül. A Lumia 800 már most elavultnak számít, már most vannak nála jobbak, újabbak, olcsóbban.

4. Fejem koppan

5. Az WP 7.5 egy fos, eléggé le van maradva. Az Android szerintem sokkal jobb, fejlettebb.

2013. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
az hogy hamar lemerül az az okostelefonok legnagyobb hátránya mivel a gyártók nemtudnak egy tisztességes aksit beletenni a készülékekbe, igy átlagos használat mellett (zene, telefonálás , kis netezés/ játszás ) kibír 1 napot.De nap végére érdemes töltőre tenni nehogy másnap akkor merüljön le mikor elindulnál valahova :)
2013. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ha a külsejébe szerettél bele, ennél szerintem a Nokia N9 is többet ér. Szinte teljesen ugyanaz kinézetre.
2013. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nokia N9 a t-mobilnál nincs szóval az nem jó.


Lehet, hogy a külsője miatt szerettem bele, jól írtátok.


Nyúlós lónyál: Ennél a 920 és a 820 jobb, de sokkal drágábbak. a 610 újabb és olcsóbb, de az meg nem tud többet a 800nál. Milyen telefonokra gondolsz, amik olcsóbbak és jobbak?

2013. ápr. 4. 17:32
 9/26 anonim ***** válasza:

Én a lumia 620 at ajánlom olvass egy kicsit utánna!!

Ezen WP8 van.A lumia 800 on pedig Wp7.8.

Még másfél évig támogatják a lumia 800 adat:D azaz addig jelennek meg hozzá alkalmazások esetleg frissítések!


[link]


Itt a lumia 620


[link]

2013. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Windows Phone terén például a többek által emlegetett 620. Jóval többet tud, de tény, hogy nem olyan szép. Bár az is elég egyedi, van egész jópofa színekben :)
2013. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!