Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mostakarok majd elkezdeni...

Mostakarok majd elkezdeni gyúrni. Lentebb vannak a kérdéseim ezzel kapcsolatba. Válaszolnátok rájuk?

Figyelt kérdés

1. Most kb 29-es a karom feszítve. Mennyi idő lenne összehozni egy 35-37 körülit?

2. Naponta 140fehérjét kéne betolnom. Mi a véleményetek ezekről a táplálék kiegészítőkről?

3. Ha szednék táplálék kiegészítőt attól még szálkásak lennének az izmaim v. elhíznék tőle?


Egyenlőre ennyi jutott eszembe. Ha még lesz vmi odaírom. Am heti 3 edzésre gondoltam. Ez elég nem? Még kezdő vagyok a témában. Előre is kösz. f/15


2010. jan. 16. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Gyúrj inkább a helyesírásodra! Ahhoz heti 7 edzés se lesz elég,ahogy látom. 15 éves gyerekek NE gyúrjanak,hiába akkora divat!
2010. jan. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ha tökre akarod baszni 15 évesen a vesédet meg a keringésedet, akkor egyed csak nyugodtan a "140fehérjédet"

Hogy egy konkrét tanácsot is adjak: aszpartámtartalmú kiegészítőt NE egyél. 15 évesen még kreatintartalmút se.

2010. jan. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. ahhoz nagyon sok idő kell, előbb fogsz megtanulni helyesen írni minthogy 37-es karod legyen!

2. nem lesz semmi bajod kiegészítőktől, de nem is érdemes egy adagnál többet szedni (edzés után), inkább próbálj helyesen táplálkozni.

3. ha túl sokat szedsz, akkor akár el is hízhatsz tőlük


heti 3 edzés elég míg kezdő vagy

2010. jan. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1.Ezt így nem lehet megmondani előre. Sok múlok az ember genetikáján. Van akinek fél év, de van akinek akár 4 is kell hozzá.

2.Honnan veszed? Ez így biztos hogy nem igaz. 140 g fehérjét az tol, aki 140 kiló, ugyanis porokból csak 1 grammot lehet bevinni testtömegkilogrammonként. Kicsit utána kellene olvasni... Előbb megkellene tanulni bánni a testeddel, megtudni hogy mit tud, és talán egy év múlva lehet ápkieghez nyúlni, koxhoz pedig SOHA!

3. Ez egy buta kérdés, ugyanis van amelyikek pont erre vannak kitalálva. Pl. fehérjéből viszont ha többet viszel be mint kéne, akkor hízlal.

Csodaszerek nincsenek, nem ettől nősz, hanem az edzésektől. Szálkásság? Kizárólag táplálkozáson múlik. TÁPLÁLKOZÁS! Nem a mákostésztától nősz, meg a szalonnától...

Ha tényleg komolyan gondolod, és nem bohóckodás, akkor elkezdheted heti 2-3 edzéssel, aztán ha KOMOLYAN csinálod egy évig, akkor érdemes több edzés.


Röviden ennyi. És ez tényleg olyan rövid volt, hogy ennél rövidebben nem lehet. Mkor én nekiáltam a testépítésnek, Előtte többszáz oldalt elolvastam. Azóta is..

A bodybuilder.hu-n nézz körbe, de ne a shopban.

2010. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.:)

A 140g fehérje úgy jött ki h. aztmondták a testtömegem szorozzam be 2-vel és akkor megkapom mennyi fehérjét kell biztosítanom 1 nap. Am komolyan gondoltam a dolgot.

2010. jan. 16. 15:28
 6/6 anonim ***** válasza:
amit te írsz, a 140g fehérje, az azt jelenti hogy annyi g fehérjét kell biztosítanod a szervezetednek tömegnövelés alatt. előbb tanulj meg edzeni meg helyesen táplálkozni, na meg persze írni, majd aztán nyúlj táplálékkiegészítőkhöz...és olvasgass utána mindennek.
2010. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!