Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800-ról lennének...

Nokia Lumia 800-ról lennének kérdéseim, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz a szülinapom, és ezt a telefont néztük ki nekem, mert nagyon tetszik. :)


1. A menü színe alapból milyen? Mert ilyen rózsaszín telefont szeretnék, rózsaszín menüvel...


[link]


de lehet, hogy kék színű lesz, mert ilyet is láttam már képeken. Vagy ez beállítható? (Bocsi, hogyha ez buta v. egyértelmű kérdés, de fogalmamsincs róla.)


2. Elfér egy átlagos (EUR 34) nadrág zsebében, vagy ahhoz túl nagy?


3. Könnyű kezelni, pl. egy 14-16 évesnek? Szerintetek ez a telefon még három év múlva "aktuális", vagyis nem elavult lesz?


4. A rózsaszín fajta élőben is olyan szép élénk, mint a képeken? Ugye ilyen színű? :


[link]


5. Okos telefonom egyáltalán nem volt még, csak sima érintős, a windows phone 7.5-ös op.rendszert könnyű használni? Ez vagy az androidos a jobb?


Köszönöm előre is a válaszokat, nagyon fontos lenne! :)

Csak néhány igennel v. nemmel is sokat segítetek!



2013. ápr. 4. 16:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Megvárhatnád az 520-at is,nemsoká jön,és az már WP8-as.Hasonló formavilággal rendelkezik,mint a 800.Az a baj hogy WP7-et még jövő őszig támogatja a Microsoft,tehát ha utána pl. a face változtat a rendszerén,akkor az integrált face nem fog működni,mert az MS nem frissíti ezt a változást a WP7-en.Ismerősöm járt így WM6.5-ös ősrégi HTC-jén pl. a face-t csak böngészőből tudja használni,az anno gyári alkalmazás már nem működik,ugyanez a mail fiókokkal is.Szóval érted.:)Csak azért írom mert 3 év múlva akarod mondjuk cserélni,akkor ez gond lehet.3-4 év támogatást kapnak a telefonok,csakhogy a 800 már 1.5 éves modell.(Egyébként 3 év alatt egy csúcs teló is relatív alappá válik,úgy fejlődik ez az iparág)Amúgy jó telefon a 800-as MOST,de nem biztos hogy szerencsés,ha 3 évig akarod használni.Nekem 710-esem van,de kb. 1.5 éve vettem,nyáron/ősszel cserélem 720-asra.Imádom,de MOST MÁR nem venném meg,hogy itt vannak a középkategóriás WP8-asok is.Persze te döntesz.Itt van az 520,második negyedévre ígérik EU-ba,tehát egy hónap max.Gondolom a 620 nem tetszik(nekem se)520 meg kb. 800 árban lesz.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9SwdM..

[link]

Lumia 720(kicsit drágább lesz,főleg a sokkal jobb kamera miatt):

[link]

Egy hónapon belül itt vannak,szerintem nézd meg élőben azokat is,megtudod a hivatalos árakat,mielőtt vásárolsz.....mert mondom a Lumia 800-asnak van ez a hátránya,hogy nem friss modell.Na jó sokat írtam.:)

2013. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Android bolondoknak még annyit előre,hogy ott se jobb a helyzet támogatást illetőleg.Sőt!Ilyen LG még felső kategóriában is elfelejt hivatalos frissítést kiadni,az 1 éves telóra.Hát még középkategóriában.Persze ott vannak főzelék maszek ROM-ok,de nem hiszem hogy ez a kérdező bele tudna/akarna bütykölni a telefon lelki világába.Ezért nem említettem a jó öreg Droidot.(semmi bajom a droiddal,nekem is volt,van hátránya,meg előnye is)
2013. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Nem értem, minek kell frissíteni? Abszolút kezdő vagyok ebben a témában, tényleg nem értem miért.


Másrészt: a nokia lumia 620 így a kép alapján tetszene is, de nincs a t-mobilnál(legalább is a honlapon biztosan nincs, szóval szerintem náluk nem lehet kapni) és csak onnan tudunk telefont venni. És az árát sem tudom, drágább a lumia 800-nál, igaz?


És köszi az eddigi kommenteket!

2013. ápr. 4. 20:41
 14/26 anonim ***** válasza:
Körül belül egy árban van max pár ezer a különbség
2013. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
NEM szabad Wp7.8-as telefont venned ha három évre tervezel. Valóban WP8-ast érdemes csak, mint pl. a 620-as.
2013. ápr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

De miért nem lehet 7.8asat venni? Egyáltalán miért szükséges frissíteni?


Tetszik a 620, de nincs a t-mobilnál, szóval olyat nem tudok venni!

2013. ápr. 5. 15:41
 17/26 anonim ***** válasza:
Alkalmazások, játékok lassan már csak wp8 -on működnek. Magyarul, már nem lesz "okos" a telefon.
2013. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de sajnos más telefon nem igazán tetszik, és a t-mobilenál meg csak a 820, 920 van ami tetszene, de drága és még a 610 van, ami olcsóbb, de kevesebbet tud, rondább és 7.5ös rendszer van rajta, szóval szerintem maradok a lumia 800nál. :)
2013. ápr. 5. 17:35
 19/26 A kérdező kommentje:

[link]


Most az van az oldalon, hogy 7.5ös! Eddig az volt, hogy 7.8as! Ez mit jelenthet? Rosszabb az a rendszer sokkal, mert az alkalmazások a windows phone oldalán csak 7.8al és 8al működnek, ahogy olvastam. Igaz?

2013. ápr. 5. 17:42
 20/26 A kérdező kommentje:
Úristen! Néhány napja amikor néztem ezt az alkalmazást,( [link] csak egy példa) meg az összes többit, 8 és 7.8 volt a rendszerkövetelmény, de most meg mindenhol azt írják, hogy 8 és 7.5! Én vagyok vak, vagy mi? Most segítsetek, légyszi!
2013. ápr. 5. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!