Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom használni az...

Miért nem tudom használni az android marketet a telefonomon?

Figyelt kérdés

Sony xperia x8 telefonom van

mikor megpróbálok bejelentkezni gmail-lal akkor kiírja ezt a szöveget (nem nagyon értek angolul): can't estabilish a reliable data counnection to the server. This could be a temporary problem or your phone may not be provisionedd for data services. If it continues call customer care.


ez mit jelent? mit tudok csinálni hogy tudjam használni a marketet?


2013. ápr. 8. 23:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

a telefon marketnek mutatja, de nekem teljesen mind1 nem tudom használni

köszönöm a választ, de kicsit részletesebbnek jobban örültem volna

2013. ápr. 8. 23:20
 2/14 anonim ***** válasza:
Nettel minden rendben a telefonon?
2013. ápr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Wadmalac ***** válasza:

#3:

A 2.1 mindig is marketet fog jelölni, a google play azon át érhető el. Nem ő nem érti, hanem te.


Kérdezőnek:

Én is jártam már így, csak sejtem, mi volt a gond, nem akarta elfogadni a jelszavamat, aztán meg ugyanezt a szerver-kapcsolat hibát írta.

Mivel a marketről google play-re váltás nem sikerült tökéletesen 2.1 kompatibilisre, a market ikonjával problémás a bejelentkezés, de a mail fióknál ilyen gond nincs, a belépés meg mindkettőre automatikusan érvényes.

Próbálj a google mail fiókodba bejelentkezni, maradj bejelentkezve, ha az sikerül akkor már bennt vagy a marketben is.

Ha ez megvan, a pc-n keresgélj a google play-ben (ha kér bejelntkezést, ott tedd meg) és onnan indíts letöltést a készülékre, sokkal kényelmesebb, mint a telefonon birkózni. Sajnos elég kevés alkalmazás lesz kompatibilis a 2.1-gyel, de ha valami nem jó, kiírja.


Egyébként ajánlom a mielőbbi váltást valami jó főzött romra, GingerDX 2.3.7 vagy MiniCM10 4.1.2, ott már ezzel sincs gond meg azzal már egész használható az X8.

2013. ápr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Wadmalac ***** válasza:

Ehhe, közben vki törölte a kommentet, amire reagáltam és én lettem a #3.

:D

2013. ápr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem nagyon értek az ilyenekhez, de köszönöm a választ :)
2013. ápr. 9. 14:49
 6/14 Wadmalac ***** válasza:

Nem kell érteni, lépj be a gmailba a telefonon és a pc-n a google play-be.

A rom cseréhez valóban nem árt némi előtanulmány.

2013. ápr. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
a gmailba se enged be a telefonom ugyanazt írja ki
2013. ápr. 10. 14:40
 8/14 Golan Trevize ***** válasza:
Bármi internet megy a telefonodon?
2013. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Wadmalac ***** válasza:
Van amúgy net kapcsolatod? Böngésző működik?
2013. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

wifi is megy rajta meg mobil netet is tudom használni

ezért nem értem mért nem enged be gmailba

2013. ápr. 10. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!