Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megvettem az első okos telefon...

Megvettem az első okos telefonomat, hogy működik ez a dolog? (lent)

Figyelt kérdés
Megtartottam a régi tarifámat, a régi "buta telefonon" nem interneteztem, teljesen hétköznapi a tarifacsomagom, de mégis van internet az új mobilomon, pedig nem kértem mellé. Ez hogy lehet? Nem merem használni, nehogy nagyon sok legyen a számla. Szeretnék rá netet, de most ez teljesen megkavart, mit tegyek?
2013. ápr. 12. 21:57
 1/6 lilla dori válasza:

attól függ milyen szolgáltatónál vagy de végül is mindegy,mert mindegyiknél lehet aktiválni egyzseri dijért internetet,választhatsz több csomag közül is attól függöen mennyit netezel.

És elég olcson hozzá lehet jutni.

Fel kell hivnod a szolgáltatód.

T-mobile:1430

Vodafone:1270

Telenor:1220

2013. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! a rendeléssel biztos nem lesz baj, csak azt nem értem, hogy most miért van... :)
2013. ápr. 12. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen a "régi "tarifád?
2013. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem újkeletű az írás, de neked hasznos:

[link]

2013. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez is:

[link]

2013. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, tehát ez bevett szokás, aztán kiszámlázzák. tényleg hasznos volt a cikk, köszönöm még egyszer. :)
2013. ápr. 12. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!