Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hová tűnik a kártyámról a pénz?

Hová tűnik a kártyámról a pénz?

Figyelt kérdés
Fel lett töltve a kártyám 3000 forinttal, plusz még volt rajta egy kevés, de rögtön ahogy megnéztem, csak 2600 volt rajta. Mindig ez van ha feltöltöm, meg bizonyos időközönként "eltűnik" róla pénz. Domino Nap díjcsomagom van. Valószínűleg be van kapcsolva vmi szolgáltatás, amiről nem tudok, ezt hogy/hol tudnám megnézni, hogy mi ez? És letiltani?

2013. ápr. 15. 11:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Menj be a szolgáltatóhoz, akik megmondják mi van bekapcsolva, illetve "rontást" is le tudnak venni a simről.
2013. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
rontás??
2013. ápr. 15. 11:08
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Valószínűleg bruttó a feltöltésed, és a nettó kerül rá a számlára. (áfa, adó egyéb levonások)
2013. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ilyen létezik? Még nem hallottam ilyenről. És mit lehet csinálni, hogy ne bruttó legyen?
2013. ápr. 15. 11:11
 5/16 anonim ***** válasza:
rontás = fizetős sms-ek, hasonlók
2013. ápr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
de nem csak akkor vesz le ha feltöltöm, van hogy egyébként is, egyik napról a másikra. Akkor nem a feltöltésből vesz le.
2013. ápr. 15. 11:12
 7/16 anonim ***** válasza:

Semmit sem tudsz csinálni. Max. többel töltöd fel a kártyát.

Az ÁFÁ-t és telefonadót meg kell fizetni.

Ennek összegéről a mobilszolgáltatódnál érdeklődhetsz.

2013. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De mástól nem hallottam még olyanról, hogy feltöltötte X összeggel és ebből X-Y amit megkapott. Meg régen sem így volt tudtommal.
2013. ápr. 15. 11:18
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
noni33: valami forrást mutatnál erről? Sosem hallottam még és nem is tapasztaltam ilyent. Dominós vagyok hosszú évek óta, vettem feltöltőkártyát, töltöttem netről, automatából, újságárustól és még mindig megkaptam a fizetett összeget 100%-ig.
2013. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 bp1985 ***** válasza:
nincs ilyen, hogy feltöltöd x-el, de csak y-t tudsz letelefonàlni. Gonfolom okostelefonof van , nincs internetcsomag előfizetve, ìgy adat alapon megy a net, amikor frissìt valamit.
2013. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!