Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hová tűnik a kártyámról a pénz?

Hová tűnik a kártyámról a pénz?

Figyelt kérdés
Fel lett töltve a kártyám 3000 forinttal, plusz még volt rajta egy kevés, de rögtön ahogy megnéztem, csak 2600 volt rajta. Mindig ez van ha feltöltöm, meg bizonyos időközönként "eltűnik" róla pénz. Domino Nap díjcsomagom van. Valószínűleg be van kapcsolva vmi szolgáltatás, amiről nem tudok, ezt hogy/hol tudnám megnézni, hogy mi ez? És letiltani?

2013. ápr. 15. 11:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
csak wifi-ről netezek, semmi nincs letöltve ami nem ingyenes, és az automatikus frissítések is ki vannak kapcsolva.
2013. ápr. 15. 11:27
 12/16 Shaddark ***** válasza:
Sztem is valamilyen szolgáltatás van rajta, valószínűleg egy fizetős díjcsomag módosítás.
2013. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
És akkor ezt egy T-Pontnál le tudom mondani?
2013. ápr. 15. 11:54
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem lehet vhogy neten megnézni, hogy ne kelljen bemennem?
2013. ápr. 15. 11:56
 15/16 anonim ***** válasza:
K.: van amit meg lehet nézni (díjcsomag, ilyesmi) de a rátelepedett fizetős szolgáltatásokat nem fogod látni. Legbiztosabban és leggyorsabban úgy jutsz válaszhoz, ha bemégy és ott kérdezel.
2013. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

van ilyen... nullára lemegy, feltöltöm ötezerrel, de csak négyezervalahány az tényleges..ezt én a klf ktg-k utólagos levonásával magyarázom...ez van.


a szolgáltató is élni akar. ráadásul nem is rosszul.

2013. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!