Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Note2 őt de elkapko...

CsAk SziVesen kérdése:

Vettem egy Note2 őt de elkapkodtam. Sony Z re akarom cserélni jó döntés lesz? Melyik a jobb készülék?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 23:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Sztem a Z jobb, megéri elcserélni de nem tudom mi bajod vanba note 2-vel az is nagyon jó.
2013. ápr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
SZia az hogy brutál nagy:)
2013. ápr. 19. 23:36
 3/25 anonim ***** válasza:
Hát hardveresen csak papíron erősebb a Z, a valóságban a Note 2 hardvere is messzemenően elég mindenre, a legkomolyabb játékokhoz is.Viszont a Z gyenge pontja az, hogy esetenként egy 30 ezres telefonban is jobb minőségű kijelző van, ugyanis a Z egy snasszmezei TFT panelt kapott, és ebből kifolyólag olyan is.FullHD ide, vagy oda, fakó, gyorsan romlik az olvashatóság a betekintési szög növekedésével, mindezt függetlenül kb. 200 rugóért...Az üzemidő pocsék, maximum 1 nap, nyilván a felbontás eszi is az energiát az akksiból.Tartsd meg a Note2-t, szokj hozzá, a Z sem sokkal kisebb, és nem gondolom, hogy megérné lecserélni.
2013. ápr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
A Note 2 a 2. legjobb telefon akkuidőben. Nekem ez elég ok volt hogy megtartsam. :)
2013. ápr. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor megtartom bár, az hogy vizálló eléggé jó dolog lehet:(
2013. ápr. 20. 14:26
 6/25 anonim ***** válasza:

Úgy bírom, amikor valaki úgy szidja a Sony telefonokat, hogy még sosem volt neki...


Igen, a TFT kijelző meg sem közelít egy Super Amoledet, vagy egy Super LCD-t, DE nem is olyan szörnyű, mint ahogyan azt írják. Nálam Xperia U-n semmi gond a kijelzővel, a betekintési szög sem okozott eddig problémát, a Bravia Engine meg azért sokat dob a kijelzőn.

2013. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Az akku időről meg annyit, hogy új featureként ott a Stamina mód, meg korábbról az energiatakarékos mód. Aki normálisan használja a telefont, annak az átlag 1 napot simán végigviszi..
2013. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Azért vesz ilyen telefont az ember, hogy kihasználja, nem azért hogy normálisan használja. A sony Z kijelzője fekete fehér a note-hoz képest. Akkuidőben is a note 2 vezet, a hw is bőven jó, ki sem lehet használni. El ne add a note-ot.
2013. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 peti831214 ***** válasza:

Itt egy fotómontázs a méreteket illetően:


[link]


Azért az nem igaz,h alig van különbség! :)

2013. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 peti831214 ***** válasza:

Vagy itt van ez:


[link]


Mert a T-mobile alapján összerakott kép kicsit aránytalan annak ellenére,h a készülékek melletti sim plasztik kártya ugyan akkora volt!

2013. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!