Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb a nokia lumia...

Melyik a jobb a nokia lumia 920 vagy a samsung galaxy s3?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 17:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#9, azért, mert mi nem ott dolgozunk, még nem jelenti, hogy:

A.) te ott dolgozol

B.) te jobban értesz hozzá

Amit írtál olyant, egy CPU-t látott ember nem mond, ennyi.

2013. ápr. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Témához visszatérve, nekem s3 van, és semmi pénzért nem cserélném le nokiára a windows miatt, volt egy htc hd7-esem, wp7 volt rajta, számomra ott elásta magát a wp. Egy pozitívum a 920-ban a kamerája, mert az a Carl Ziess technológia vagy vmi ilyesmi, az jó lehet, de ha fényképezős telcsi kéne, akk a 808 Pure wiew, de megvárnám, míg ötvözik a 2t. Az alkalmazások, szépség és használhatóság, testreszbhatóság szempontjából s3
2013. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ja ennyi erővel én meg a Samsung vezérigazgatója vagyok. Ha te, amcsih a Samsungnál dolgozol vagy 10 éve, nem írtál volna ide ilyet, és ha ennyire értesz a telefonokhoz, miért fordultál hozzám privátban, hogy milyen telefont vegyél? És ha a Samsungnál dolgozol, miért nem a saját munkahelyedről akarsz telefont, mert privátban még valami Atab-ot néztél ki, ha jól emlékszem, és ez nem samsung.

Szóval ez jó kamu.

2013. ápr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor egyenlőre a lumiában gondolkozom néztem a telókról videókat és kinézetileg egyenlőre a lumia de ez még nem biztos.
2013. ápr. 24. 22:34
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kinézet alapján dönts, vagy ne csak kinézet alapján.

Vedd a Lumia-t, ha inkább netezni, akarsz, és fontos az, hogy sehol ne akadjon meg, minden gyors legyen és stabil, és vegyél Androidos telefont, ha sok alakalmazást szeretnél, és sok játékot.

Ha mégis az Android mellett döntenél, akkor az S3 helyett Nexus 4-et vegyél, az minden téren veri.

2013. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!