Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? (iOS...

Milyen telefont vegyek? (iOS v android)

Figyelt kérdés

természetesen az iphone5 meg az s3 között vacilálok, de az új htc one is teccik, de vhogy az androidtól félek hogy ugyanugy befog lassulni mint a mostani,meg laggolni fognak a progik, játékok..(bár nem tom milyenek ezek a 4.vmennyi verziok) illetve az aksi is az s3 nemtom hogy birja(akkora kijelzővel,4magos procival..) az árakat tekintve tudom hogy az iphone tul drága és hogy nem ér annyit.. (windows -osat nem akarok)

ja és még az hogy az s3 mennyire kényelmes, nem nagy? ja meg még :D az s4 az tom h tele van extrakkal de az már tényleg k..a nagy nem?:D meg drágább mint az iphone nem?;D XD kicsit sokat irtam Xd de a fasz*m kivan nem tom eldönteni..



2013. ápr. 24. 18:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

hát még mindig nem tom eldönteni:D , de most vhogy a galaxy s3 fele hajlok mert asszem 110-120ér már a t-mobile is adja, a nexust meg nem tom hogy tudnám beszerezni, (neten rendelni biztos h nem fogok), a iphone, htc, s4 meg kb mindegyik 190-200e (pedig iphoneba kicsi a kijelző, htcbe 4megapixeles kamera:o)

ja és még az nfc-ről tudtok vmit? az az h összerakjuk a két telót és ku*vagyorsan megosztjuk vagy nem?XD

2013. ápr. 26. 17:50
 12/17 anonim ***** válasza:

#11


Nem a megapixel számít, az a 4 megapixel (vagyis ultrapixel) meg 8 megapixelnek felel meg, mert nagyobbak a pixelek méretei, mint az átlag. De mivel ez is simán lesz 200k akkor gondolom az miatt amúgy is kilőve.


NFC nem csak annyi, hogy összeérinted és megosztasz valamit, az csak egy része (Android Beam). Mindenféle fájlt meg lehet osztani, a k*rvagyorsan az túlzás, inkább lassan, asszem fél megabájt (vagy megabit, nem tudom)/másodpercre képes, ami nem gyors.

Hogy az NFC mire képes azt sok lenne összefoglalni, de jó dolog.


Nexus 4-et szerintem akármelyik GSM boltba árulják, de ezért jó az árgép és az árukereső, mert kidobja ezeket a boltokat:

[link]

[link]

2013. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Térjünk egy kicsit ki az alkalmazásokra.

Az androidnál az alkalmazásokból 100.000(SZÁZEZER) vírusos alkalmazást találtak, AppStore-ban pedig 0!!

Az apple egyből megkapja a frissítést, nincs különcködés mint az androidnál. Az iPhone 5-öt én még nem láttam megakadni, sőt a 4s-t sem. Nem értem, hogy ez az androidos telóknál miért olyan nagy kunszt orvosolni ezt a problémát. Az iPhone akkuja 1440mAh-s, azonban sokkal kevesebbet fogyaszt a kisebb felbontású kijelzővel és a 2 magos procijával.A kijelző az iPhone-ban és a HTC One-ban a legjobb ( [link]


Ezek után döntsd el, hogy neked melyik jön be, az androidos rendszert én nagyon nem ajánlom. Egy ismerősömnél mindig azt látom, hogy folyton folyvást indítja újra az S3 telefonját, mert folyamatosan belassul, lefagy, etc. Az iPhone 4 készülékem 1 hónapja duruzsol újraindítás nélkül és még mindig nem lassú.

2013. ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
36%

#13


Mindkét adat téves, AppStore-ban 70 körüli a vírusos alkalmazások száma, Google Play-ben meg 80-400 közötti.

Természetesen ezek csak becslések, mert ha valamiről tudják, hogy vírusos, azt törlik rögtön.

De akármennyi vírus is van akármire, azok ilyen közel 0 letöltéses, új, fos programokba vannak beépítve, amiket szinte senki sem fog letölteni, szóval mindegy, hogy 400 vagy 40000 vírus van-e erre vagy arra.

Az, hogy az iPhone rögtön megkapja a frissítést nem nagy szám, 3-4 telefonról van szó, Android-nál a Nexus termékcsalád az Androidok iPhone-ja, akik szintén rögtön megkapják a frissítést, szóval egyszerűen Nexus-t kell venni, ha az valakit érdekel.

iPhone-ok is akadnak, csak nem olyan gyakran. iPhone 5-öt is láttam már megakadni, igaz, talán összesen kétszer, Nexus 4-et viszont még egyszer sem. Szóval Androidosból is csak jó készüléket kell venni.

Egy Androidos atomerőmű meg igaz, hogy többet fogyaszt (nagyobb kijelző, nagyobb felbontás, izmosabb hardver), de vagy közel kétszerakkora aksikat pakolnak a csúcskategóriás telefonokba. Azzal védekezni, hogy az iPhone meg gyengébb és ezért kevesebbet fogyaszt, szerintem elég ciki.


A kijelző jogos, iPhone 5-ben és HTC One-ban a legjobb, de itt is csak második az iPhone 5, HTC One alázza.


Szóval iPhone ma már mondhatni semmiben sem az első.

Nem rossz telefon, nem rossz rendszer, de nem az az istenkirály rendszer, nincs akkora előnye Androiddal szemben, mint mondjuk 5 vagy csak 3 éve.

Ismerősöd meg béna, amióta megvan a telefonom/tabletem nem kellett újraindítanom belassulás (vagy bármilyen egyéb ok) miatt.

2013. ápr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Na már mind1 ezt már az új telómról irom;D

T-mobilnàl megvettük az s3-at mer csak 90000 volt teljes összegben, minden csomagom , számom maradt csak a kartyat csereltek ki microsimre ;D (120e körül lett volna, de apámnak is mostjárt lett a hűség ideje és mivel neki vmi komoly volt, meg mar 15eve ott van ezér minden kedvezmenyt kaptam meg vmi pontjai is voltak szal 30-35 el olcsobban vettük;D ) ja az iphone igy is 180 e volt :o ..

Na még annyit szeretnek kerdezni h internet elofizetesnek a legkisebbet valasztottuk 100mb eset asszem de azt mondta ott a csaj h ez gyorsan elfogy es utana atvalt nagyon lassura, és azt mondta h van vmi alkalmazas amin lehet nezni h mennyi van még nem tudjatok mi a neve??

2013. ápr. 30. 09:26
 16/17 anonim ***** válasza:

#15


ICS óta gyárilag van adatforgalommérő Androidba, beállítások/adatforgalom néven.

Bár Samsung eléggé belenyúl az Androidba, ha mégse lenne ilyen, akkor vagy van egy Samsung-os alternatíva, vagy ezt töltsd le, ez a legpontosabb, nincs túlbonyolítva, ingyenes, legjobb: [link]


100 mega tényleg semmire sem elég (de amúgy már nem 200 mega a legkisebb T-nél?), de ha kevesled akkor felfelé lehet váltani.

2013. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hallod én ma elvoltam egy boltba először láttam az S4-et és S3-at is videókból sokkal nagyobbnak látszik kur vára nagy a különbség megláttam az S4-et szerintem egyáltalán nem nagy még az 5" sem.
2013. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!