Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen a mobilokkal? Töltés gond?

Figyelt kérdés
napi kb 4-8 órákat használom nettezésre zene stb a telefon még bírná is de a töltő csatlakozók sorra adják meg magukat (minden éjjel töltöm) előző sonym 1 évet bírt ( micro usb-s töltő) az előtti lg-m kb fél évet mostani zte-m ( mini usb-s ) kb fél évet mindnek 1-ik napról a másikra jött a baja mindnek ugyan az 1x csak nem tölt csak ha valamelyik irányba feszítve van a töltő a csatlakozónál kérdeztem szervizbe nemérdemes velük foglalkozni :( más is ennyit szenved vele? vagy csak én fogtam ki?
2013. ápr. 26. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Évek óta használom az első micro usb-s töltőmet különböző telefonokhoz. Valamit rosszul csinálhatsz, amikor bedugod, vagy kivételkor.
2013. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha rádugod töltőre ne nagyon mozgasd a telefonod, nem arra vannak tervezve, hogy mozogjanak.

Fülhallgatónál is ez van ha sokat tekered fel, eltörik a kábel.

2013. ápr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan kisfecske, óvatosan... Vágod Néger? ;-)
2013. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Beviz Elek ***** válasza:
Mert nem szabadna nagyon feszegetni. Ettöl függetlenül sokszor keltem arra, hogy a telefon töltön èn meg a telòn fekszek...
2013. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
arra énis gondoltam hogy lehet az a baj hogy ha töltőn van akkor is nyomkodom lehet ezt nem díjazzák :S csak a régebbi töltő megoldások nem "panaszkodtak" :S
2013. ápr. 26. 16:27
 6/6 Beviz Elek ***** válasza:

Mint màr elöbb ìrtam... nekem ez sem... egyàltalàn. Bàr strapa telefon elèggè. szerelèsnèl lecsuktam a motorhàztetöt (teljesen nem csak lehajtottam) ès utàna làttam hogy kikandikàl a kijelzö fele.... :D

Semmi baja:D

2013. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!