Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be az sony xpera...

Nem kapcsol be az sony xpera u telefonom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap este megpróbáltam frissíteni ezzel a sony pc companion-al de nem sikerült. Így hát elkezdtem keresgélni Google-éba találtam is találtam is gyakori kérdéseken egy kérdezőt akinek hasonlóak voltak a problémái itt is van a kérdés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


megpróbáltam azzal amit ajánlott neki az első válaszoló rendbe le is töltöttem minden ment jól amíg telepítette gépen videókat néztem és megakartam nézni hogy mennyi van még rámentem felénél járt a telepítés és egyszer csak lefagyott a program azt írta hogy bezárásra kényszerít be is zártam gondoltam majd újra elkezdem de a telefon kikapcsolt megpróbáltam beindítani de bejön ez a sony felirat (ez akkor jön be mikor bekapcsol) a és nem működik tovább ott van az a sony felirat és kész most már egy félórája így van de egy két hónapja kaptam garancia is van rá mit csináljak vele?



2013. ápr. 27. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
eleve kikapcsolt állapotban kell vele telepíteni...
2013. ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Frissítsd Flashtool-al, itt a válaszaim alapján egy kérdező már végigcsinálta:

www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobiltelefonok__4251282-valaki-tud-segiteni-xperia-u__oldal-1

2013. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló Ki volt kapcsolva

2. válaszoló Nem csatlakozik a számítógéphez a telefon mivel be se kapcsol

2013. ápr. 27. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.

Már a Sony felirat sem jön be? Ha bejön, a Flashtool megoldja, ha nem jön be, akkor valószínűleg lemerült az akku, vagy nagyobb probléma van.

2013. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
számítógép felismeri egyáltalán?
2013. ápr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4.Válaszoló Sony felirat megvan de a számítógéphez nem

5.válaszoló A számítógéphez nem csatlakozik

2013. ápr. 28. 09:06
 7/7 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok.

Telepítsd a Flashtool-t, firmware mappába másold be a letöltött .ftf fájlt, telepítsd a telefonodhoz a drivereket (Flashtool/Drivers), aztán indítsd el a programot villám ikon, flashmode, kiválasztod a letöltött .ftf fáljt és ok, a kiírás helyett a hangerő le gombot nyomd és csatlakoztasd a telefont. Mindez részletesebbel leírva a hozzászólásomban található linken. Ne mond, hogy így nem ismeri fel, bootloop-ból élesztettem így tegnap telefont. Ha csak simán csatlakoztatod, nem is fogja soha felismerni, mert nem megfelelően lett feltéve rá szoftver.

2013. ápr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!