Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone4sről mindent? (kérdések...

Iphone4sről mindent? (kérdések lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szándékozok iphone 4s-t venni,de nem tudok róla pár dolgot.

-memóriakártya rakható bele,vagy pl egy 8 GB-s az fix?

-az iphonere ugyanúgy lehet ugyanazokat a programokat letölteni mint egy androidos telefonra?

-szerintetek megéri venni egy ilyen telefont?

-valamint szerintetek sznob dolog ha valakinek ilyenje van?


köszönöm a segítséget


2013. ápr. 27. 10:18
 1/6 schocko ***** válasza:

Sznob dolog.

Nem lehet benne akkut cserélni, ha tönkremegy, lehet eldobni a telefont.

Sok másik telefon többet tud.

Az előállítási költsége úgy 150 euró, a többi a sznobadó.

2013. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lambo96 ***** válasza:

1.: Nem rakható egyik iFos-ba se.

2.: Van olyan program, ami csak iPhone-ra, illetve van olyan, ami csak androidra van. Nyugi mindkettőre van rengeteg.

3.: Nekem személy szerint nem érné meg. Akkor már inkább Sony XPERIA Z. De van olcsóbb telefon is, ami ugyanolyan jó.

4.: Ha megteheti az illető, akkor miért lenne baj?

2013. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 schocko ***** válasza:
Másrészt nem a telefonnal van baj, hanem ha valaki azt képzeli, hogy mert neki ilyenje van, azzal már különb lesz attól, mint akinek nincs. Nem lesz kölünb.
2013. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen én is így látom,hogy azt hiszik különbek. Igazából nincs sok szükségem rá,főleg ennyi pénzért,de billentyűs telefon kell és nem sok telefonhoz lehet már billentyűzetet kapni,blackberryt meg nem akarok. Most ment tönkre a sony x10 mini prom :(

köszönöm a segítségeteket

2013. ápr. 27. 10:46
 5/6 lambo96 ***** válasza:
Vegyél XPERIA Mini Pro-t :)
2013. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno az i5 tetszett. De inkább vettem egy Androidos telefont, mert ismerek pár Apple usert, és el vannak szállva maguktól. Én pedig nem akarok olyan lenni. Mivel sok barátot lehet úgy elveszíteni, ha bunkó köcsöggé válik valaki.
2013. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!