Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon? Mi a...

Melyik a jobb telefon? Mi a jók és mi a rosszak bennűk? Vagy tudtok jobbat 40 000FT alatt a T-mobilnál?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 610 (nem tom milyenek a windows phoneok mert eddig egyszer sem volt ilyen telefonom csak android és sima),Alcatel OT 918 Mix,Huawei Ascend Y200,Sony Xperia Tipo,ZTE Kis Plus vagy Alcatel OT-991?Igazából az ára kénne menni!

[link]



2013. ápr. 27. 11:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tipo a legjobb.
2013. máj. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Domokos Viktor válasza:
52%

Na szóval, nem tudom, hogy ki használta innen a lumia 610-est....

Nekem az van, szerintem tökéletesen megfelel hétköznapi használatra. Igen van az a gond hogy kell hozzá a zune program és nem lehet bluetothon küldeni,DE ettől függetlenül lekörözi az árban megeggyező androidos telefonokat. Nem akad és gyors. Előtte nekem egy Sony Ericcson Live with Walkman-om volt, ezek ugye kb egy azon árkategóriába sorolhatóak. Én úgy gondolom hogy a lumiám sokszorosan lekörözte az androidos elődjét. Az android még S3-on is megfagy néha... A tipo-hoz pedig annyit fűznék hozzá, hogy bár a barátaim között több embernek is volt, mindegyik elég hamar túltett rajta. Bár lehet ők voltak a hülyék. Régen én csak androidos telefont ajánlottam mindenkinek, mert nem próbáltam ki még a windows phone-t. Most viszont az utóbbit ajánlom neked.Eleinte meg kell majd szoknod, de ha sikerült, akkor rájössz hogy sokkal jobb mint az android. Nagyon sok szempontból is.

2013. máj. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Huawei Ascend Y300
2013. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is Y300!
2013. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én a Tipo és a Huawei Ascend Y300 között vacilálok. Sokan mondták, hogy az Y300 jobb döntés lenne. Neked is azt ajánlom.
2013. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!