Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon lényeges lenne, most...

Nagyon lényeges lenne, most őszinte, és gyors segítséget kapnom! Xperia sola vs. Lumia 620! Számíthatok rátok? ;)

Figyelt kérdés

Na az a helyzet, hogy lumia 800-at akartam veni, de sehol sem találtam elég olcsón. Telenoros vagyok és ott már egyáltalán nem is kapható! Szóval a sola, és a lumia 620 kózótt kell döntenem! Fontos lenne hogy ne fagyogasson! ( az androidra ez elég jellemző! De a ws-re kevésbé)

- fontos a jó wifi vevő!

- a jó GPS

- és hogy jo képet csináljon!

Álltalában fontos lenne gyorsan elérnem a wifit, és hogy jo képet készithessek, mert ha nem tudok jegyzetelni akkor egy fotóval el tudom intézni a dolgot!

Ugyebár mondanom se kell hogy minnél jobb cpu, és ram kellene, mert ez alap dolog :D. Nos ti mit mondtok?



2013. ápr. 28. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

solám van, szeretem, nem fagy, a kamera szép, éles képet csinál, 5megapixeles, de én csak 3-mal használom.

Wifivel sincs semmi gondom, gps néha elcsúszik, ez lehet az én bénaságom, de mindig újra és újra meg kell adnom a saját helyet, különben egy 25 km-re lévő várost néz ki magának.

Utána már jól működik.

2013. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Android sem fagyogat, egy jobb hardveren már csak mikrolag van, ami a működést egyáltalán nem befolyásolja, max kicsit csökkenti a prémiumérzetet, hogy miért nem stabil 60 FPS-sel rajzolja ki a képet a rendszer.

Szóval mindkettő jó, stabil rendszer, Android-nál van mikrolag, WP-nél nincs.

GPS, Wifi kb az összes telefonba abszolút ugyanaz.

Kamerája valamivel jobb a Lumia-nak, de a sola-é sem hulladék.

Hardveresen a Lumia 620 milliószor jobb, szóval ha nincs bajod a WP-vel én az mellett döntenék.

2013. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
0%
android ritkábban fagy mint a lumina kékhalált kap, több az app és gyorsabb, féynképező kb ugyanolyan
2013. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
azt nem veszed figyelembe hogy a hardveres előyöked megeszi a wp és az adroid közti külömbség
2013. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Lumia 620.WP8 stabilabb,mint az Android.Nokiától ingyen offline navit kapsz(Magyar nyelvű hangot is letölthetsz a telóra,meg persze térképet,így adatforgalom nélkül navigál.Egy ilyen app több ezer forint lenne,marketről)

Nokiának általában átlagon felüli a Wifi-je(ez már régen is így volt)Kamera...hát ebben a kategóriában azért ne várj tűéles képeket egy telótól se.Főleg sötétebb környezetben zajosak a képek.A vasakat meg azért nem érdemes összehasonlítani,mert a WP8-nak,és az iOS-nek(iPhone) nincs akkora igénye,mint a droidnak.Jobban vannak optimalizálva.Androidnak erősebb vas kell hogy szépen fusson.Tehát WP8-ast WP8-ashoz,Androidost Androidos-hoz kell,lehet hasonlítani.

Lumia 620 tesztfotó: [link]

Sola tesztfotó: [link]

Azt azért tudod,hogy az Android nyitottabb.WP-n sosem fogsz bucimacis témát beállítani,ha érted mire gondolok.:)

Belakhatod remekül a WP-t,átveszi a személyiséged,de nem tudsz beletúrni a telefon lelki világába.

2013. ápr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hármas válaszoló!Milyen kékhalál?:)Mond hogy csak viccelsz.Linkelj már valamit,ahogy éppen kékhalál van egy Windows Phone-on.:)Ja,hogy csak a Windows miatt kitaláltad?Boccs.Jobb ez az oldal,mint a hahota magazin.:)
2013. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyes,kettes válaszoló normális droidos,nem Vérpistike.:)
2013. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lumia 620, már mindent elmondtak az előttem szólok
2013. ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#3-mal ne is foglalkozzunk, menjen neki a mínusz és kész.
2013. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy bluetooth-on nem is lehet küldeni/fogadni vele, max kihangositót a kocsiban. Illetve az NFC nagyban húz a lumia irányába, de most hallottam, hogy ez sem muzsikál tul szèpen. Pl. Egy másik telórol nem is tudnék vele küldeni, vagy a hangszóróval párosìtani NFC útján! Ebbõl mi lehet az igaz?
2013. ápr. 29. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!