Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon lényeges lenne, most...

Nagyon lényeges lenne, most őszinte, és gyors segítséget kapnom! Xperia sola vs. Lumia 620! Számíthatok rátok? ;)

Figyelt kérdés

Na az a helyzet, hogy lumia 800-at akartam veni, de sehol sem találtam elég olcsón. Telenoros vagyok és ott már egyáltalán nem is kapható! Szóval a sola, és a lumia 620 kózótt kell döntenem! Fontos lenne hogy ne fagyogasson! ( az androidra ez elég jellemző! De a ws-re kevésbé)

- fontos a jó wifi vevő!

- a jó GPS

- és hogy jo képet csináljon!

Álltalában fontos lenne gyorsan elérnem a wifit, és hogy jo képet készithessek, mert ha nem tudok jegyzetelni akkor egy fotóval el tudom intézni a dolgot!

Ugyebár mondanom se kell hogy minnél jobb cpu, és ram kellene, mert ez alap dolog :D. Nos ti mit mondtok?



2013. ápr. 28. 20:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Bluetooth küldés: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=cq9..

Bluetooth fogadás: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=3LP..

Android/WP8 NFC házasság: http://www.youtube.com/watch?v=LpwW_fDvMwU

NFC Zene: http://www.youtube.com/watch?v=2AcOaGNv9FU

Nem tudom hol olvastad ezeket.Nem lehetett egy friss.Windows Phone 7.5 még valóban tiltotta a BT adatküldést,de a WP7-es telefonok is megkapták a 7.8-at,amivel már lehet.Windows Phone 8 meg alapból engedélyezte mindig.Talán a régi 7.5 miatt lehetnek zavarba az emberek.Mielőtt rákérdeznél 7.5 óta van egyedi csengőhang.:)Az 7.1-nél még nem volt,úgy két éve.:)Csak mert néha még ezt is előhozzák emberek,azt az még a Nokia előtti időkből maradt rossz hír.Kérdés?

2013. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem nagyon! :D köszi. Már csak ez a szappan alazavar picit, hogy olyan nőiesnek tűnik! Nekem inkább fekszik egy férviasabb, erőteljesebb darab. Pl. 520, 720. Már csak az árukkal van a baj. ( ezt a 620-at is előfizetésre venném, olcsóbban )
2013. ápr. 29. 19:45
 13/17 A kérdező kommentje:
Amugy nem tul régi cikkben olvastam! Konkrétan a 620 egyik tesztjében olvastam mindet!!
2013. ápr. 29. 19:53
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen?Az szép.De láttuk hogy működik.Nem tudom miért írtak ilyet,hát a 710-esemen is beteszteltem(mert amúgy én nem igen használom)amikor megjött a 7.8 frissítés,és minden oké volt.Egyébként én is 720-ra várok szolgáltatónál.Ha függetlenül 74ezer Sufni GSM-ben,akkor T-nél csak olcsóbb lesz!520 kb. olyan mint a 620,csak azért le van faragva bőven,hogy ne legyen házon belül konkurenciája a 620-nak,ha egy 40-ért kidobják kártyásan.Nincs NFC azt hiszem,Nokia ingyen offline navi,csak Magyarországot töltheted le ingyen,de ami miatt nálam kiesik hogy nincs led villanó a kamerához.Szeretek fotózni!720 meg frankó kamerát kapott.

[link]

2013. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Oooo ne is mond!! :D én is néztem a 720-at. Odáig vagyok érte, csak az ára a baj. Tudod a 620-at a telenornál 40-ért oda adják! De a 720ról semmit sem mondtak. Szerintem olyanjuk nincs is!!!! Pedig azt veném legszivesebben!!!
2013. ápr. 29. 21:50
 16/17 anonim válasza:
Ha még nem vetted meg, akkor én is a lumiát ajánlom :) és mivel telenoros vagy érdeklődd meg, hogy vannak-e bónusz pontjaid, mert tegnap én is úgy számítottam h fizetni kell a lumia 610-ért és mondta az eladó, hogy ingyen elvihetem mert egy csomó levásárolható pontom van :)
2013. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
pont ma megyek megvenni! :D :D kössz az ötletet, eg is fogom kérdezni
2013. máj. 5. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!