Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ciki ha egy...

Szerintetek ciki ha egy fiúnak fehér telefonja van? Samsung Galaxy S3-at tudnék venni, meg tetszik is, de csak fehérbe és szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 19:31
 1/8 dirtboy ***** válasza:
100%

nem,miért lenne az?

a a fehér szín uniszex ha pink lenne na az baj lenne

2013. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fehér nem ciki.
2013. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez hülye kérdés már megbocsáss. Ha tudnad hány de hány fiúnak van feher telefonja,de szerintem a fehèr telefon igenis fiús szerinem nem lányos.


En nekem fekete,fehér,piros,zöld ,kèk telefont is siman elhordanam mert nagyon jól néznek ki.


F./16

2013. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem szín nem lényeg csak a telefont pl ha egy fehér samsung diva lenne akkor már ciki lenne sőt az még feketében is az lenne de így nem talán ha pink vagy lila lenne azon kívül nekem jöhetne bármilyen színben (sőt jöhetne abba is max vennék rá házat vagy szilikon tokot feketét...):)
2013. ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ciki
2013. ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki!Én is fehér színbe gondolkozok,szerintem elegánsabb szín (főleg egy S3-ban)!
2013. ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem fekete van,fehéret szerettem volna de mikor bejött az lte verzió nem volt csak feketében vagy kékben,a feketén nagyon látszanak a maszatok és a karcok,a fehéren talán nem annyira
2013. szept. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Srácok!

Ne szórakozzatok, a fehér nem fiús szín, olyat a lányok vesznek.

Nézzétek meg, hány lánynak van fekete telefonja, kevésnek, többnek van fehér.

A fehér igen is egy jellegzetes női szín!

2014. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!